שטר משטר משטרה

שטר משטר משטרה

יאיר צפורי

יש לברך על יוזמת המחבר לבקר את המשטרה ללא כחל וסרק ולתאר תהליכים ומגמות מתוך כוונה להביא לשיפור עתידי של גוף חשוב זה. זווית הראייה של איש מקצוע, איבר מאיבריה של המשטרה, יש בה ערך מוסף רב לניתוח התהליכים ויצירת מגמות לשיפור". עורך הדין ששי גז.
לעתים נדמה שהחוק במדינת ישראל הוא המלצה בלבד, ושהמדינה סובלנית מדי להפרות חוק ולאי-סדר. ספר זה מסביר כיצד אפשר להילחם באי-הסדר, באירועים הפליליים ובתאונות-הדרכים ולהפוך את מדינת ישראל למקום בטוח ונעים לתושביה שומרי החוק, תוך שימוש בעיקרון שהנחה את רודולף ג'וליאני, שכיהן כראש עיריית ניו יורק: אכיפת החוק באפס סובלנות. זאת בנוסף לייעול עבודת המשטרה ושינוי סדרי עדיפויותיה, לגליזציה של הימורים ושל קנביס ועוד.
בשטר | משטר | משטרה בוחן המחבר את הקשר בין שטרות הכסף ושני צדי המטבע - העבריינים וגופי המדינה; טוען שדווקא תקציב נמוך יכול לייעל את עבודת המשטרה ("שטר"); בודק את יחסי הגומלין בין רשויות השלטון לשמירת החוק והסדר ומציע דרכים לשיפור ("משטר"); מסביר את יחס הציבור למשטרה תוך השוואתו ליחס לצבא; וממליץ למשטרה על יצירתיות, נטילת יוזמה והובלת אכיפת החוק באפס סובלנות, במקום להיות גוף הנגרר בתגובה לאירועים ("משטרה").
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 60.00 ₪
מחיר באתר 54 .00
+ -
שם:
שטר משטר משטרה
מחבר:
יאיר צפורי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010680334
מוציא לאור/ספק:
אופיר
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?