שיטת המודעות לפוריות

שיטת המודעות לפוריות

טוני וושלר

שיטת המודעות לפוריות / וושלר טונירוצה להכנס להריון?
אם חשבת שכל מה שצריך כדי להכנס להריון הוא להשליך את אמצעי המניעה לפח ולהתחיל להנות, אבל לפתע גילית שהדרך להשגת ההריון המיוחל מתארכת - דעי שישנה שיטה טבעית, יעילה ומוכחת מדעית, לקצר את הדרך הזו. לפני שתפני לעזרת הרפואה, ותכנסי לסחרחרת טיפולי פוריות תובעניים רגשית וגופנית, כדאי שתזכרי שגופך בנוי להשגת הריון, ודעי שהוא מאותת לך בכל חודש מתי הוא מוכן להרות. שיטת המודעות לפוריות היא הדרך ללמוד לקרוא את האותות הללו, וכך לקצר מאוד את הזמן להשגת הריון, ולהגביר את הסיכויים להגיע אליו בדרך הטבעית. גם אם בדרך תתגלה בעיה שמצריכה התערבות רפואית, תוכלי לקצר ולייעל את טיפולי הפוריות אם תגיעי אליהם כשאת מכירה את גופך ואת התהליכים המתרחשים בו. ספר זה יעניק לך את כל הכלים לכך.


רוצה להמנע מהריון?
אם נמאס לך מתופעות הלוואי של הגלולות; אם את מתוסכלת מהפגיעה בספונטניות הכרוכה בשימוש בקונדום; אם עייפת מאמצעי המניעה הפולשניים ועתירי תופעות הלוואי - דעי כי ישנה חלופה טבעית ובטוחה לכל אלו. שיטת המודעות לפוריות תאפשר לך להמנע מהריון בצורה יעילה ומוכחת מדעית, ללא כימיקלים, ובלי להשתמש באמצעים מכניים הפוגמים בהנאה או פוגעים בגופך. כל שעלייך לעשות הוא ללמוד להכיר את הסימנים שגופך מאותת, להבין את התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בגופך מדי חודש, ולתעד אותם. ספר זה יעניק לך את כל הכלים לכך.


רוצה להכיר ולהבין את התהליכים המתרחשים בגופך?
בעולם מושלם, שיטת המודעות לפוריות היה משמש כספר הלימוד הבסיסי בשיעורי חינוך מיני בבית הספר. הוא כולל מידע שכל אישה צריכה וזכאית לדעת על גופה. אחרי הכל, זה הגוף שלך. איש לא אמור להכיר אותו טוב יותר ממך. אז במקום להלחץ מסימנים שנראים כמעידים על מחלה, במקום לשאול את עצמך כל הזמן: "האם זה נורמלי?" - למדי להבין את התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בגופך, הכירי את הסימנים הנורמליים ודעי לזהות בעיות בעצמך. כך תקבלי לידייך את האחריות והשליטה על בריאותך המינית והגינקולוגית, ותתחברי לגופך באופן האינטימי ביותר. ספר זה יעניק לך את כל הכלים לכך.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 149.00 ₪
מחיר באתר 134 .10
+ -
שם:
שיטת המודעות לפוריות
מחבר:
טוני וושלר
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
013920363
מוציא לאור/ספק:
שטיינהרט-קציר
ביקורות
 • נסטיה 7 בנובמבר 2018

  חובה בכל בית שיש בו אישה!

  חובה בכל בית שיש בו אישה!

 • אור ח. 24 בינואר 2017

  הייתי מאוד מרוצה

  הייתי מאוד מרוצה

 • אלישבע א. 24 בינואר 2017

  ספר מדהים!

  מלמד ומעשיר

 • ענת 24 בינואר 2017

  ספר חובה לכל אישה

  ספר חובה לכל אישה

 • טליה 24 בינואר 2017

  למדתי הרבה מהספר.. יש לאישה

  למדתי הרבה מהספר.. יש לאישה דברים חשובים שהיא צריכה להכיר בגופה והספר מדבר עליהם... וגם התחלתי להשתמש בשיטה הזו למניעת הריון ואני מרוצה...כי זו דרך טיבעית. בזכות השיטה הזו מצאתי פתרון :)

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?