מילים מהבטן

מילים מהבטן

גרין מלי ופכטר שרה

לצערנו לא ניתן לספק פריט זה כרגע.
לבדיקה נוספת, תוכל לפנות לשירות הלקוחות כאן

מילים מהבטן / גרין מלי ופכטר שרה

ספרי ההדרכה להיריון ולידה מיועדים לנשים שזהו הריונן הראשון, והן מלאות שאלות, פחדים ולבטים. אך מה עם הנשים שכבר יש להן בבית ילד או שניים (או עשרה) והן בהיריון? הן לא תמצאנה בספרים האלה מענה לשאלות, לפחדים וללבטים שלהן. אלה הנשים שההיריון מצטרף לסדר היום שלהן, שבקושי יש להן זמן להיות בהיריון, והן חדורות רגשי אשמה: על אפיסת הכוחות, על חוסר הסבלנות כלפי הילדים, על הגזרה שתופחת מהר מדי...

הספר הזה הוא מדריך ההיריון והלידה הראשון גם לאמהות החדשות המצפות לילדן הראשון וגם לאמהות המתחדשות שחוות היריון נוסף, יחד עם ילדיהן הקטנים בבית.

במדריך המיוחד הזה להיריון ולידה עוקבת מלי גרין אחר שתי גיבורות במסען לקראת האימהות: דנה, שזה הריונה הראשון, ולוח הזמנים שלה מתוקתק ומסודר כמו קלסר מעקב ההיריון שלה; ומיכל, אם לשני ילדים קטנים, הנמצאת בהריונה השלישי ואין לה מושג איפה הניחה את תוספי הברזל והחומצה הפולית (אם בכלל זכרה לקנות אותם).
לאורך המסע מקבלות הקוראות שפע של מידע רפואי, עצות מהבטן, תשובות לכל שאלה שעולה על הדעת וטיפים חשובים מפיה של בעלת ניסיון עשיר. (11 ילדים, כבר הזכרנו?)
הידע שחולקת גרין עם הקוראות, מכניס את ההיריון לפרופורציות. עצותיה מרגיעות, ממתנות ומאירות בתבונה את הדרך, אך יחד עם זאת לא מוותרות לרגע גם על ההתרגשות הסוחפת.

בנוסף, הספר מכיל פרקים ייחודיים העוסקים בסגולות להיריון קל וללידה קלה, הכנה רוחנית ללידה, הימים הראשונים שלאחר הלידה, נספח מעודכן הכולל את זכויות האישה ההרה והיולדת, ועוד.
המידע הרפואי המופיע בספר הוא המידע העדכני, החדש והמדויק ביותר, תודות לפרופ' שמחה יגל, מנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה במרכזים הרפואיים של הדסה בירושלים. לשעבר יו"ר החברה הישראלית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה ובעל שם בינלאומי בתחומים האלה. מפרסם מאמרים רבים בספרות המקצועית.

מלי גרין היא עיתונאית, סופרת, מרצה בנושאי הורות, אימהות, קריירה ומה שביניהם. בעלת הטור הפופולרי "אמא'לה 11" ב-xnet, ומעל הכל – אמא ל-11 ילדים, שלימדו אותה כל מה שאפשר לדעת על היריון, לידה ואיך מגדלים אמהות.
זהו ספרה ה-11 של מלי גרין. קדמו לו, בין היתר: אמא.קום, אף אחד לא מבין אותי, ו-חיפשתי אותך.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 128.00 ₪
מחיר באתר 115 .20
+ -

לצערנו לא ניתן לספק פריט זה כרגע.
לבדיקה נוספת, תוכל לפנות לשירות הלקוחות כאן

שם:
מילים מהבטן
מחבר:
גרין מלי ופכטר שרה
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011322830
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?