התעוררות הילד האלהי

התעוררות הילד האלהי

ריק פיליפס

התעוררות הילד האלהי / שרף ל-מרקםקווין ריירסון, טרנס-מדיום, מחבר Spirit Communication:``מסע מענג ומעמת דרך נבכי הנפש``.``התעוררות הילד האלהי`` מביא בפנינו גישה מרתקת לצמיחה אישית. הספר דן בריפוי הנושאים הקארמטיים העמוקים ביותר שלנו, אשר יצרנו במשך התפתחותנו ואשר מעכבים אותנו מלבטא את העצמי האמיתי שלנו ואת תכליתנו הגבוהה בחיים אלה. ריק פיליפס מתאר את תהליך הניקוי של זכרונות עבר, המוטבעים בתוך מה שהוא מכנה הגוף הרגשי, בהסתמך על יותר מ2000- טיפולים אישיים במכון דווה.תהליך הריפוי מביא את האדם להתבונן עמוק בתוך התת-מודע ולפגוש את נושאיו הקארמטיים.


כאשר הוא הולך ומעמיק בתהליך זה, הוא נוגע ברובד העדין ביותר: זיכרון חווית הפרידה - מהאם, מהאלהים, מהאחד...`` - ובשפיטה הנובעת מאותו הפירוד. הריפוי שמתרחש ברמה זו מנקה ופותח את מרכז האנרגיה של הלב והגרון, מעורר את ה``ילד האלהי``, הייצוג הסמלי של האחדות האלוהית ואי השפיטה, מאפשר לאדם לשחרר טראומות והטבעות העבר, ולחוות אהבה-ללא-תנאי. התמרה זו מונחית בידי הידיעה הפנימית, העצמי הגבוה.


ריק חולק עמנו סיפורים אמיתיים אודות גילויי הגיאוניות של העצמי הגבוה והילד האלהי בטיפולי מכון דווה. הוא מעניק לקורא הבנה מעמיקה של טבענו הרב-ממדי והנחיה בצמיחה הרוחנית.ספר מאלף ומרענן זה הוא מיזוג בין הפסיכולוגיה הטראנס-פרסונלית ובין השקפה אופטימיסטית לצמיחה רוחנית, המושתתת על האהבה של הלב הפתוח. מומלץ במיוחד לעוסקים בפסיכולוגיה, למטפלים באמצעות אנרגיה, ולכל מי ששואף לשפר את מצבו של האדם.


כאשר קראתי את תיאורו העשיר והנהיר של ריק פיליפס את עבודת הריפוי שלו, מצאתי את עצמי מונע עמוקות ומעודד לפתוח בדו שיח גלוי עם נושאי הכאב וההיצמדות שלי. עבודתו מנחה אותנו לגעת בעצם ליבו של מה שנקרא להיות אנושי - היכולת להתנסות באהבה המשוחררת משפיטה ומפירוד, והחופש לבטא אותה בכל מערכות יחסינו.


מובי הו, מספר סיפורים, מתרגם הספר Miracle of Mindfulness מאת טהיך נהאט האןריק פיליפס הוא מורה ומנחה נפשי-רוחני בשיטת מכון דווה, אשר הוא, ואשתו רחל, הם בין מייסדיה. הוא עובד עם מטופלים, מרצה ועורך סדנאות בנושאים שונים הקשורים לריפוי האישי והפלנטרי. ריק ורחל עומדים לפתוח בארץ תכנית הכשרה למטפלים בשיטת מכון דווה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 84.00 ₪
מחיר באתר 75 .60
+ -
שם:
התעוררות הילד האלהי
מחבר:
ריק פיליפס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0437-1010
מק"ט:
011730010
מוציא לאור/ספק:
מרקם ליאור שרף
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?