יוגה חיים אושר

יוגה חיים אושר

פנינה בר

יוגה חיים אושר / בר פנינה

"יוגה. חיים. אושר" הוא ספר המציג את היוגה כמערכת ערכים השואפת אל אושר האדם. במערב ידועה היוגה בעיקר כשיטה הכוללת תנוחות גוף, תרגול נשימה ומדיטציה להרגעת התודעה. אבל יוגה היא מושג רחב הרבה יותר. יוגה היא דרך התפתחות פנימית שבבסיסה מערכת ערכים שלמה שתכליתה אושר האדם, והמכוונת ליצירת הרמוניה ופיתוח מודעות. מערכת ערכים שנועדה להתוות דרכים לחיים מאוזנים, חיים המושתתים על ערכים אתיים, על שלווה פנימית, על אהבה ונתינה, על מימוש, על מסופקות ומלאות – חיים הרמוניים של אדם עם עצמו ועם סביבתו, חיים של שמחת הנפש.

אין מדובר בנוסחת קסם - כי אם בעבודה לחיים.

הספר הנחשב ל'ספר הספרים" ולספר היוגה העיקרי של התרבות ההינדית הוא ה'בהגווד-גיטא'. הספר מביא ארבע דרכים עיקריות לצורך התפתחות פנימית, תוך שהוא פורש בפנינו את ערכי היסוד של החיים היוגיים. את הערכים הללו מציג הספר "יוגה. חיים. אושר", פרי לימוד וניסיון של שנים רבות, בפשטות ובבהירות. לצד ההגות ו העיון משלב ה כתוב אגדות מה מיתוס ההינדי וכן סיפורים אישיים מחייה של המחברת בהודו.

הספר נועד הן לתלמידי יוגה המעוניינים ל העמיק את הבנתם , והן לכל אדם החש צמא לחיים הרמוניים ושמחים יותר, והפתוח לגמוע ממעיינות מים חיים של חכמה עתיקה, באשר הם מפכים.

פנינה בר – נולדה בישראל בשנת 1950 . בשנות השמונים שהתה בהודו במשך שנים אחדות. החל משנת 1992 מתגוררת מרבית הזמן בווראנסי שבצפון הודו, ועוסקת בלימודי שירה ופילוסופיה הודית בהדרכת כמה מטובי המורים שם. מחברת הספרים 'קאל' ו'שבה נגן החליל את לבי'.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 128.00 ₪
מחיר באתר 115 .20
+ -
שם:
יוגה חיים אושר
מחבר:
פנינה בר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012430952
מוציא לאור/ספק:
אסטרולוג משכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?