המדריך השלם להילינג הוליסטי

המדריך השלם להילינג הוליסטי

פישמן רותי ווייט ברברה

המדריך השלם להילינג הוליסטי / פישמן רותי ווייט ברברה

תנו לצבעי הק‏שת להכניס אור אל חייכם!

כבר בעת העתיקה הבינו בני האדם כי בגוף האדם ישנן שכבות רבות, שחלקן בלתי נראה לעין. שכבות אלו נחלקו לשכבות רוחניות, שכבות נפשיות ושכבות אנרגטיות והן נמצאות בתוך הגוף הפיזי או סביבו. שכבות אלו הן הילה (אאורה), צ'אקרות, מרידיאנים, קרינה (צ'י) וכדומה. ייחודן של שכבות הוא שניתן לראות, לחוש ולטפל בהן, וכך לשפר הן את מצבו של הגוף הפיזי והן את הגוף "הרוחני". אנשים שחסד האל נטה אליהם יכלו לראות, לאבחן ולטפל במחלות שבאו לידי ביטוי בהילה ובצבעיה השונים.

עד המאה העשרים היה הטיפול, ההילינג ההוליסטי, בבחינת "אמונה". במאה העשרים השתנתה התמונה. הצילום הקירליאני הניח יסוד למהפכה. כעת יכול כל מדען לראות ולתעד את ההילה הנמצאת מסביב לכל גוף חי. מאז ניתן היה להוכיח, למיין, ללמוד ולתעד את ההילינג ההוליסטי ... וחשוב מכך - להיווכח כי ההילינג ההוליסטי אכן מועיל לבריאות הגופנית והנפשית.

ברברה וייט חוקרת את תחום ההילה והטיפול בעזרת צבע מזה עשרים שנה, וקשורה למכונים שונים באנגליה החוקרים באופן מדעי את התורה. רותי פישמן חקרה תחום בתולי ומרתק זה בישראל. ספר זה, שהנו מאמץ משותף, מציג את כל מה שניתן ויש לדעת על השימוש בהילה ובצבע לטיפול בגוף ובנפש ... טיפול שיועיל לכם ולאחרים גם יחד.

מדריך שימושי שילמד כל אדם איך לשפר את מצבו הגופני והנפשי בדרך קלה, יעילה ומוכחת.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
שם:
המדריך השלם להילינג הוליסטי
מחבר:
פישמן רותי ווייט ברברה
שפה:
עברית
מק"ט:
012430956
מוציא לאור/ספק:
אסטרולוג משכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?