היעוד

היעוד

מיכאל וים אסדו

להיות ביעוד זה הרבה יותר מאשר מציאת עבודה ועיסוק, זה מימוש הפוטנציאל בכל התחומים בחייך: אהבה, זוגיות, כסף – אפילו בפוטנציאל הבריאות שלך. את זה ניתן לעשות רק דרך חיבור לעצמך העליון, למי שמנהל את העניינים בחייך – הרוח שלך. אם תיישר איתה קו – תעלה על הקו שלך – על קו היעוד.

יעוד אינו מטרה, הוא דרך – הקו שלך.

הספר הזה מלמד איך לעשות את זה, איך לחשוב כמו רוח כדי לעלות על קו היעוד שלך, ואיך להתנהל בכל התחומים בחייך כדי שכולם יתממשו על הקו.
בספר הזה תקבל כלים של מודעות רוחנית: איך להשתמש בעולם החומר כדי לגדול ולהיות יותר אתה, בדרך של עינוג. תגלה איך לתת לרוח שלך ״סנדוויצ׳ים״ שיעשו לה חשק להמשיך לנהל ולהתנהל מגופך, ואיך להתקדם ולנסוע על קו היעוד ולא לנהוג על מדרכות.


מיכאל אסדו - מאסטר רוחני
הילר ומורה רוח בארץ ובעולם כבר למעלה מארבעים שנה, הדורמן של הנשמות שרוצות להתעורר. מיכאל אסדו מרפא אנשים מקרוב ומרחוק בשיטות ריפוי ייחודיות שפיתח, מחבר את הרוח לגוף – את האור לכלי, ובעיקר – מביא את הידע הגבוה, המזוקק והעדכני ביותר של חוקי הבריאה, חוקי הרוח, חוקי ההתנהלות בעולמנו – בשפה נגישה, בגובה העיניים ובצורה מעשית.
מגיל צעיר מיכאל אסדו הוא צינור לידע גבוה על חוקי הרוח וטכניקות ריפוי. הוא כמעיין המתגבר, דרכו זורם עוד ועוד ידע כל הזמן, ייחודי ושונה שאין כדוגמתו.


ים אסדו
מורה רוחנית, נשמה גדולה וגבוהה שמיושמת בגוף ובעולם החומר. ים נושאת בתוכה את כל הידע על חוקי הבריאה, מעבירה דרכה, מזככת ומוציאה אותו לכל הממדים. היא הגשר בין הידע הגבוה והחכם של מיכאל אסדו – אליכם, הגשר בין העננים לעניינים, בין עולם הרוח לתכליתיות חומרית. (ים היא אשתו של מיכאל ושותפתו במרכז מיכאל).״היעוד״ מביא את הידע הרוחני הגבוה, לתכליתיות מעשית יומיומית.

״אם זה מדבר אליך – זה קיים בתוכך״
״היעוד״ יעזור לך לקלף את הקליפות לאמת הרוחנית שנמצאת בתוכך.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 101.00 ₪
מחיר באתר 90 .90
+ -
שם:
היעוד
מחבר:
מיכאל וים אסדו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013372413
מוציא לאור/ספק:
ליאור שרף שיווק
ביקורות
  • גלית יהודה 11 במרץ 2019

    ספר היעוד של מיכאל אסדו וים

    ספר היעוד זה מדריך לחיים, מאפשר לנו ללמוד איך לזרום נכון ליד כל נושא בחיים ולהיות מחוברים לעצמינו ולנשמה שלנו, לחיות מתוך עינוג...ספר שממולץ לכל אחד

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?