קריון 5 המסע הביתה

קריון 5 המסע הביתה

לי קרול

קריון הוא ישות עדינה ואוהבת, הנמצאת כרגע על פני כדור הארץ על מנת לסייע לנו לעבור אל האנרגיה הגבוהה של מה שאנו מכנים "העידן החדש" שלנו. מילותיו של קריון שינו חיים, והביאו אור ואהבה אל חלק מן המקומות האפלים ביותר של ישותנו הפנימית. קריון סיפק את ההשראה לעלילת "המסע הביתה", והסיפור נכתב על ידי לי קרול.

משל מרתק זה מספר את סיפורו של מייקל תומאס, אדם רגיל לכאורה שנולד במינסוטה ועובד כעת בלוס אנג'לס. הוא מייצג את התגלמות השגרה - וחוסר שביעות הרצון - בביטוים בעולם המערבי. לאחר תקרית המותירה אותו על סף המוות, זוכה מייקל לביקור ממלאך שופע בינה, השואל את מייקל מהו רצונו האמיתי מן החיים. מייקל משיב כי הוא באמת רוצה לחזור...הביתה!

כדי להגיע ליעדו הסופי, חייב מייקל לעבור תחילה סדרת הרפתקאות וקשיים, בארץ מדהימה המלאה במלאכים, במורים נבונים, ואפילו בישויות אפלות ומאיימות. מסעו של מייקל שופע רגשות, הומור ואירועים מדהימים, אשר אפילו הוא לא יכול היה להעלות על דעתו.

התלוו אל מייקל תומאס במסעו המטפיסי הביתה...זוהי דרך פלאית ומרשימה, אשר תישאר אתכם לעד!

בהוצאת "אור-עם" הופיעו הספרים הבאים בסדרת קריון: "זמני הקץ", "אל תחשבו כבני אדם", "אלכימיה של הרוח האנושית", "משלי קריון", "המסע הביתה" ו"שותפות עם האל".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
+ -
שם:
קריון 5 המסע הביתה
מחבר:
לי קרול
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012301245
מוציא לאור/ספק:
אור-עם
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?