סוד הכוח להחלים

סוד הכוח להחלים

טלאור סלע

סוד הכוח להחלים / סלע טלאור

"אם אני יכולה – גם אתם יכולים! ההחלמה אפשרית".

שיטתה האוטודידקטית של טלאור (טובה) סלע יצרה עבורה בריאות מיטבית, והיא מעניקה לקורא הזדמנות לדלג על שלבים בסולם הסבל ולחולל שינוי ניכר בחייו.
"סוד הכוח להחלים" מבוסס על סיפור חיים אמיתי וחושפני, והוא בבחינת השראה עבור כל נפש המבקשת להחלים ולפרוץ גבולות, שנראים בלתי אפשריים.

מיום שטלאור זוכרת את עצמה, היא התמודדה עם תופעות גופניות שפקדו אותה. ניסיונות אין סוף לריפוי באמצעות טיפולים קונוונציונליים ואלטרנטיביים לא פתרו אותה מהתקפי כאבים, נדודי שינה, עייפות וירידה אכזרית באיכות החיים.
מאמציה להבין ממה היא סובלת והתשוקה הנואשת להיות בריאה הובילו לפריצה מהותית בחייה עת אובחנה כסובלת מתסמונת פיברומיאלגיה ותשישות כרונית .
בגילוי לב, היא מספרת על מה שלא רואים, על הדרך, על השלבים, על המכשולים, על התובנות ועל השפעת התסמונת וההחלמה ממנה על מהלך חייה.

הכנות הכובשת של כתיבתה פורטת על הנימים העדינים ביותר בנפשו של האדם ומאפשרת להציץ לעולמה המופלא של נפש רגישה ועדינה שבחרה לקחת את חייה בידיה ולהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, את הבלתי מושג לנגיש ולממש את חלומותיה.
בשפה בהירה, קולחת ומרגשת חושפת טלאור את השיטה המוכחת שלה להחלמה, שיטה ששינתה את איכות חייה ושבעזרתה תצליחו גם אתם לחולל את הרצוי לכם.
טלאור סלע, בת להורים ניצולי שואה, אם לארבעה בנים, היא כיום מדריכה ויועצת אלטרנטיבית, מרצה, ציירת אינטואיטיבית ומנחת סדנאות מדיטציה ודמיון מודרך.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
+ -
שם:
סוד הכוח להחלים
מחבר:
טלאור סלע
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250285
מוציא לאור/ספק:
דיאלוג
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?