יצירת מציאות

יצירת מציאות

ואסתר היקס ג'רי

אסתר היקס, אחת הדמויות המובילות בסרט 'הסוד', מציגה בספר הזה תכנית אימון ביצירת מציאות. היא מתקשרת את אברהם, קבוצת מורים רוחניים שאינם בגוף המתמחים ביצירת מציאות מכוונת, ומאמנים ליצירה מודעת של גורלנו האישי. רבים המורים המדברים על כוחנו ליצור את המציאות שלנו, אך אברהם הם אלו שמפרטים את תהליך היצירה לגורמיו ומקנים כלים מעשיים ליישום החוקים השולטים בו. על פי חוקים אלה, אנחנו היוצרים הבלעדיים של המציאות שלנו ואף אדם או גורם אחר מחוץ לנו אינו יכול להשפיע על היצירה שלנו, אלא אם הנחנו לו לעשות כן.
אברהם מציעים לנו היכרות בהירה ומעשית עם חוקי היצירה האוניברסליים. החוקים הינם פשוטים ובכך טמונה עוצמתם. לעתים אנו מחפשים אחר הקושי והמורכבות כי אנחנו לא מאמינים שזה יכול להיות עד כדי כך קל, והרי לנו אמונה חוסמת.
זהו מדריך ענייני ומעשי, המוגש בשפה קולחת ובהומור. ספר הנחוץ כל כך לכולנו, להיכרות עם חוקי היקום ולמימושם בחיינו, ליצירת מציאות שמחה יותר, יצירתית יותר, אשר מחוברת להווייתנו הפנימית ול"כל היש", וכמובן ליצירת שפע.
הספר כולל תרגילים שיעזרו למשוך את הדברים, ההתנסויות והאנשים שאנו רוצים. אנו אחראים לכל מה שאנו מתנסים בו, שכן אנו הם היוצרים של התנסויות החיים שלנו. לכן אין יותר מקום לבזבז זמן ואנרגיה בלהאשים אחרים במצוקותינו. במקום זאת, עלינו להתמקד בדברים הרצויים לנו.
עשו לעצמכם טובה – שכחו את כל המטען הרגשי/רוחני/פסיכולוגי שסחבתם במשך כל חייכם, ופשוט למדו כיצד החוקים הטבעיים של היקום עובדים באמת. דבר אחד בטוח, לעולם לא תסתכלו שוב על החיים באותה הצורה.

הסוד – תהליכים עוצמתיים
לפעמים הדבר מרגיש כאילו אתם תקועים כי אתם ממשיכים לחשוב את אותן המחשבות שוב ושוב. וכך אתם גם מקבלים את אותן התוצאות שוב ושוב. והסיבה היא משום שרוב האנשים מקדישים את רוב מחשבתם כתגובה למה שהם רואים. הבינו, אם אתם מסתכלים רק על מה שיש, אז אתם חושבים רק על מה שיש. וכשאתם חושבים מה שיש, חוק המשיכה נותן לכם עוד מאותו הדבר. וכשאתם שוב צופים במה שיש ואז שוב חושבים על מה שיש, וחוק המשיכה נותן לכם עוד מאותו הדבר. וכך הלאה וכך הלאה. עליכם למצוא דרך שבה תוכלו לגשת למה שיש מנקודת מבט שונה. לשנות את נקודת מבטכם.
הסוד לגבי כסף
ככל שאתם מתלוננים על כך שאין לכם מספיק כסף, ככל שאתם מדברים עם החברים שלכם על כך שאין לכם מספיק כסף, ככל שאתם מרגישים מדוכדכים מכך שאין לכם מספיק כסף, אתם למעשה מפעילים בתוך עצמכם או ממשיכים להפעיל את המחשבה שהיא שונה לחלוטין מהשאיפה שאותה שלחתם ליקום. עליכם להבין, אתם פשוט לא יכולים לרצות יותר כסף ובו-בזמן להתרכז במה שלא מספיק בחייכם.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 77.00 ₪
מחיר באתר 69 .30
+ -
שם:
יצירת מציאות
מחבר:
ואסתר היקס ג'רי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0437-1034
מק"ט:
011730033
מוציא לאור/ספק:
מרקם ליאור שרף
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?