משני עברי רציף החיים

משני עברי רציף החיים

הילה טלאור רוני

משני עברי רציף החיים / טלאור רוני הילה

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי; בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו. אָקוּמָה נָּא וַאֲסוֹבְבָה בָעִיר, בַּשְּׁוָקִים וּבָרְחֹבוֹת, אֲבַקְשָׁה אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי; בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו. (שיר השירים ג' א-ב)

מה הסיכוי לכך שנמצא את הנשמה התאומה שלנו?
בחיינו אנו טרודים בהשגת כל מבוקשינו וצרכינו, אך אין בכך פיצוי לכמיהתנו העמוקה למצוא את החלק החסר בפאזל של חיינו. אותו החלק שיקנה לנו את תחושת השלמות.

כנגד כל הסיכויים, מתאר הספר מפגש בין שתי דמויות, המייצגות את החיבור בין נשמות תאומות, שמתרחש באמצע חייהן. במשך תקופת היכרותן הן חוות חוויות מדהימות, שיסחפו את הקוראים אל מעבר למוכר ולידוע.

נפש האדם, מהותה הוויה וכליה והיא אינה נצחית. לעומתה, הנשמה היא נצחית ואינה מתכלה לעולם. רבים תוהים בשאלת נצחיות הנשמה, בדבר קיומם של ממדים ועולמות נוספים, באפשרות של תקשורת בינינו לבין נשמות שעזבו את גופן או ישויות נעלמות מאיתנו.

עבור המחברת, רוני הילה טלאור, התשובה החיובית היא בגדר ודאות גמורה. זה מעבר לאמונה, היא עצמה חוותה חוויות מסוג זה ועל כך היא מספרת בספרה.

טלאור כותבת ועוסקת בתחומי הרוח, מאבחנת ומייעצת על-פי נומרולוגיה קארמתית וכירולוגיה הוליסטית, ומטפלת בעזרת הילינג קבלי והעברת אנרגיות מרחוק לריפוי ואיזון, בשיטה ייחודית שפיתחה.

ספרה הראשון, "ניצן צחור – חרוזי הגיגים תהליכי צמיחה", יצא לאור בשנת 2010 בהוצאת "מידן".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
משני עברי רציף החיים
מחבר:
הילה טלאור רוני
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011360115
מוציא לאור/ספק:
ספרי צמרת
ביקורות
  • יעל 7 באוגוסט 2019

    חוויה בלתי רגילה

    ספר סוחף ומרתק, חוויה קסומה ומכוננת.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?