אנו הארקטורים

אנו הארקטורים

ד"ר מילנוביץ' נורמה/רייס/פלוסקי

נורמה מילנוביץ' ניהלה חיים רגילים, עד שהחלה לחוות סדרה של אירועים בלתי שגרתיים. אלה החלו עם חוויות רוחיות שהיו עד אז מוזרות לה. בשיאן החלה לקבל תשדורות מצורות חיים אחרות שהזדהו כהוויות מארקטורוס, אשר נמצאות באחת מספינות החלל שלהן בסביבת כדור הארץ.
ספר זה מכיל את המסרים ששודרו מהוויות אלו.
התקשורת עם הארקטורים מכילה בין השאר מידע מרתק על צורתם הפיסית, על דפוסי התקשורת הטלפתית שלהם, על מערכות החינוך והשימוש שהם עושים באנרגיה הקוסמית, על הדרך בה הם "מולידים" ועל פלנטת הבית שלהם, ותיאור מפורט של מדורי ספינת החלל שבה הם שוהים פרקי זמן ארוכים הרחק מביתם.
הארקטורים מפרטים על משימתם. הם טוענים שהם כאן כדי לסייע לנו, כדור הארץ והאנושות, בכניסתנו למימד החמישי. שאיפתם לאחדות מבטלת כל אפשרות להתערב ברצון החופשי שלנו - אך הם יכולים לסייע לכל מי שבוחר לעבוד איתם להעלות את רמת הרטט ולעבור למציאות החדשה שכדור הארץ נכנס אליה. הם נשלחו לעזור לנו לראות את הפוטנציאל שלנו ולהבין את הטבע האמיתי של עצמנו, הבורא והיקום.

זהו ספר נדיר וייחודי – עדות מרגשת לנוכחותן של הוויות מכוכב אחר כאן בינינו, כמו גם תיאור תרבותן המתקדמת, מה שמאפשר הצצה לעתידנו ביום מן הימים.

מדברי הארקטורים -
אנו הארקטורים, כקולקטיב, פותחים לפניכם את ביתנו בשחקים ואת תדר הרטט שבקרוב יהיה בית גם לכוכב הלכת ארץ.
מסענו אל הפלנטה שלכם נעשה בידידות, מסירות ואהבה אליכם, אחים ואחיות מכדור הארץ. אנו מקדמים אתכם בברכה אל השלב החדש הזה בחייכם. הזינוק התודעתי והניידות שאתם עומדים לחוות יהיו מן הכבירים שתדעו בתקופות חייכם.
לשם כך, המרכיב המהותי בתהליך דורש מכל אחד להפוך להיות אהבה. היצור האנושי חייב להגיע למצב חדש, מצב אקסטטי, שיאפשר לו לעבור לתדר התנהגותי גבוה יותר.
התקדמות זו אל הלא-נודע חייבת להתרחש. היא המסלול האבולוציוני הטבעי שהאנושות חייבת לעבור. אנו חיים בתדר המימד החמישי מזה מאות רבות במושגי זמן ארציים, ואנו כאן עתה כדי לסייע לכם בתהליך זה של "לידה מחדש".
כדי לאפשר לפלנטה שלכם לעבור את המפתן, השליליות כמאפיין אנושי חייבת להיפסק. האיכות השלילית, שהתפתחה באדם מתוך פחד ואשמה, חייבת להתחלף באיכויות של אהבה ואור. שינוי זה יביא שלום, הרמוניה ואקסטזה, משאת נפשן של כל הנשמות בכדור הארץ.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 84.00 ₪
מחיר באתר 75 .60
+ -
שם:
אנו הארקטורים
מחבר:
ד"ר מילנוביץ' נורמה/רייס/פלוסקי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0437-1038
מק"ט:
011730037
מוציא לאור/ספק:
מרקם ליאור שרף
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?