שובו של הקטור הלפינגר

שובו של הקטור הלפינגר

דרלון פרקובלון

כמה פעמים שמעתם את המשפט: "מה שלא השגת בחיים האלה, תוכל להשיג בגלגול הבא"? ואם זה היה הופך לאמת מדעית?

הקטור הלפינגר, לשעבר מזכיר "האיחוד", השולט במאות כוכבי לכת מיושבים, נאלץ להימלט על נפשו יחד עם סגנו וחברו הטוב, לאחר שהמורדים מיגרו את שלטונם המושחת. באחת מפינותיו הנידחות ביותר של היקום הוא מוצא בעל ברית נאמן עד כדי סכנת נפשות, בדמות הנסיכה ילנה. לאחר שיתגברו על כמה משברים, הם יצאו למלחמה במטרה להחזיר את הקטור לשלטון.

במקביל, ביקום הנשלט בידי שני חייזרים שוויתרו על הנירוונה כדי לגדל יקום במעבדה ולנסות לתקן את ברואיו מבחינה מוסרית עמוקה, עולה שאלה פילוסופית טעונה במיוחד: איזו זכות יש לשני המלאכים – כך כונו השניים בפי תושבי היקום שלהם – להתערב בחיי כל היצורים על ידי שכתוב הגורלות שלהם? ומהי מטרתם האמיתית של המלאך השחור והמלאך הלבן? את הכפפה מרים תום שילינגר, סוכן חשאי רב-מעללים, היוצא להילחם נגד שני צדדי האלוהים. הוא לא בוחל באמצעים, ומוכן להסתכן גם במסע לעולם הנשמות בעודו בחיים.

אולם הגיבורה הגדולה מכולם, זו המושכת בחוטים מאחורי מסך החורים השחורים, חורי התולעת והחורים הכי נידחים ביקום המוכר והבלתי מוכר גם יחד – היא האהבה, שהספר יביא את החיפוש אחריה למחוזות שטרם נודעו. זו מתגלמת בכמיהה עזה לנפש תאומה, כמיהה שמתעצמת מגלגול אחד למשנהו ואינה יודעת גבולות או שובע.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 68.00 ₪
מחיר באתר 61 .20
+ -
שם:
שובו של הקטור הלפינגר
מחבר:
דרלון פרקובלון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011360223
מוציא לאור/ספק:
ספרי צמרת
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?