מהות הרייקי-מדריך שלם לתורת ריפוי

מהות הרייקי-מדריך שלם לתורת ריפוי

דיאן שטיין

רייקי - שיטת טיפול עתיקה, המתבצעת על ידי הנחת הידיים על הגוף, במטרה לרפא כאבים ולהקל על מתחים. השיטה התפתחה בבודהיזם הטיבטי במשך אלפי שנים, אך זכתה להתגלות במערב רק בשלהי המאה ה- 19 על ידי נזיר זן יפני.

עיקרה של השיטה - ריפוי באמצעות מגע. הגוף החי, בין אם הוא אדם או בעל חיים, מקרין חמימות ואנרגיה. אנרגיה זו היא כוח החיים עצמו, והיא ידועה בשמות שונים. ביפן מכנים אותה "קי", ומכאן נגזר השם "רייקי", שמשמעו - אנרגיית חיים אוניברסלית.

במהלך הטיפול נפתחות תעלות האנרגיה בגוף ומשתחררות מחסימות, והמטופל חש מעין הילה נעימה הסובבת ומקיפה אותו, ומביאה להרפיה עמוקה ולתחושת שלווה פנימית. אלה יוצרות סביבה אידאלית, המאפשרת לגוף לנצל עד תום את תהליכי הריפוי הטבעי שלו.

הספר "מהות הרייקי" מביא מידע מלא ומפורט על השיטה. הוא מסביר מהם עקרונותיה השונים, כיצד התגלגלה למערב, ומה מייחד אותה משיטות ריפוי אחרות באמצעות מגע.

הספר מתאר בהרחבה את שלוש הדרגות של הרייקי, הקשורות בהעמקה הולכת וגוברת של תהליך ההתכווננות. מדריך מקיף וברור זה מביא בפניכם אל כל המידע שאתם זקוקים לו,ומאפשר לכם להפיק תועלת רבה מכוחות הריפוי של אומנות עתיקה זו. דיאן שטיין היא בעלת נסיון רב בטיפול ברייקי. היא מאסטר רייקי ומטפלת בשיטה זו שנים רבות. כמו כן היא מנחה סדנאות בנושאי קישורי ריפוי, רוחניות וריפוי טבעי ואף כתבה ספרים בנושאים אלה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 82.00 ₪
מחיר באתר 73 .80
+ -
שם:
מהות הרייקי-מדריך שלם לתורת ריפוי
מחבר:
דיאן שטיין
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012300697
מוציא לאור/ספק:
אור-עם
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?