אור על הפראנאיאמה

אור על הפראנאיאמה

ב.ק.ס איינגאר

פראנאיאמה, אמנות הנשימה היוגית, מוליכה לשליטה ברגשות ומביאה בהמשך ליציבות, לריכוז ולאיזון מנטלי. פראנאיאמה היא גשר שעוזר לתלמידי היוגה לעבור מתחום ההתפתחות הפיזית הטהורה לעבר הרוח. היא מהווה שלב חיוני במסע לקראת מימוש עצמי.
אור על הפראנאיאמה - אמנות הנשימה היוגית הוא ספר הראוי ללוות ולהמשיך את ספר אור על היוגה מאת אותו המחבר, המוכר כעת כחיבור קלאסי על תרגול הטהה-יוגה. גם הספר הנוכחי הוא מעשי ומעמיק, ומציע מדריך מהימן לכל מי שרוצה לפתח את אמנות הנשימה היוגית.

מערכת הנשימה נידונה כאן הן מנקודות הראות של האנטומיה המודרנית והן מתוך התפיסה העולה מהכתבים העתיקים של היוגה. ארבע-עשרה הטכניקות הבסיסיות של הפראנאיאמה מנותחות לעומק ומציעות לקורא תוכנית המורכבת מ-82 שלבים מדורגים בקפדנות, החל מתבניות הנשימה הפשוטות ביותר ועד למתקדמות ביותר. שלבים אלו הוצגו לנוחות הקורא בטבלאות, והצגה זו היא מאפיין ייחודי של ספר זה.

הספר אור על הפראנאיאמה - אמנות הנשימה היוגית מציע לתלמידים מידע מקיף בפילוסופיה של היוגה ודן בנושאים קרובים נוספים כמו נאדים, בנדהות, צ´אקרות וביג´ה מנטרות. תלמידים רציניים ימצאו בספר זה קורס מדורג ומלא שאורכו 200 שבועות עם דגש מיוחד על הקשיים והסכנות שמהם יש להימנע בתרגול פראנאיאמה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 109.00 ₪
מחיר באתר 98 .10
+ -
שם:
אור על הפראנאיאמה
מחבר:
ב.ק.ס איינגאר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250088
מוציא לאור/ספק:
אסנה הוצאה לאור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?