המסע מדריך מעשי לריפוי ולשחרור מהד' מחודשת

המסע מדריך מעשי לריפוי ולשחרור מהד' מחודשת

ברנדון בייס

ברנדון בייס היתה מורה למודעות ולריפוי הוליסטי כאשר אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. מתוך החלטה נחושה להירפא באופן טבעי, סירבה להתאשפז מיד ולעבור ניתוח שהוגדר כדחוף ביותר. הספר מגולל את מסע ההחלמה האישי שלה, שהוביל ליצירתו של תהליך "המסע" המוגש בנדיבות רבה בספר זה.

עבודת המסע תאפשר לכם לעורר את הפוטנציאל האינסופי שלכם, ולהנחות אתכם לחוות סיפוק ומלאות אמיתיים בכל היבט של חייכם - הרגשי, הפיזי והרוחני - במערכות יחסים, בבריאות וביצירתיות.
"המסע" תורגם עד היום לעשרים ושלוש שפות. ברנדון בייס מעבירה ברחבי העולם במשך ארבעים וארבעה שבועות בשנה את סדנת המסע האינטנסיבית ואת הסדנאות המתקדמות שפיתחה. מאז יצאה המהדורה הראשונה של הספר לאור לפני חמש עשרה שנה, הלכה עבודת המסע והעמיקה למחוזות מגוונים למדי - לבתי חולים, למרכזי סיוע לנפגעי התעללות, לכנסיות, למכללות הוליסטיות, לקבוצות תמיכה בחולי סרטן ובמכורים בתהליכי גמילה, לבתי ספר, למשרדי ממשלה ועוד רבים אחרים - ובישראל החל לפני שלוש שנים פרויקט מיוחד של סדנאות המסע למורים ומנהלים במשרד החינוך.
עבודת המסע הלכה והשתכללה עם השנים, וכעת מוגשת לכם המהדורה המחודשת הכוללת את התהליכים העדכניים והנגישים ביותר.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
במחיר מיוחד לחברי מועדון
75 .24 לחברי מועדון
+ -
שם:
המסע מדריך מעשי לריפוי ולשחרור מהד' מחודשת
מחבר:
ברנדון בייס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013371970
מוציא לאור/ספק:
פראג
ביקורות
 • אילן 2 באפריל 2020

  הספר ששינה את חיי

  על אף שאני בחור סקפטי, הספר הוביל אותי אל סדנאות "המסע" של ברנדון בייס,
  צעד ראשון לחופש אמיתי

 • אפרת 26 במרץ 2020

  הכרת תודה

  אם אתם מרגישים שהגיע הרגע לריפוי עמוק, אם הגיע הרגע לפתוח דלת אל החופש, אם אתם מוכנים להתמסר ולעבור דרך הכאב והחושך אל האור, אם הגיע הרגע לפגוש את המהות האמיתית שלכם אז כנראה הגיע הרגע להתוודע אל שיטת המסע שפיתחה ברנדון בייס .
  הספר מאד קריא. מספר סיפור, ועדיין יש לו השפעה אנרגטית מאד חזקה. אם שיטת המסע נכונה עבורך ברגע זה, אם הנפש מוכנה להרפא, עצם הקריאה בספר תשפיע חזק ועמוק ודלת מלאה אור תפתח בפניך.

 • נטע סימן טוב 4 בספטמבר 2019

  הספר הזה שינה לי את החיים

  לפני 10 שנים החזקתי את הספר הזה בפעם הראשונה ביידים שלי, אחרי שנים של בדיקות אצל הרופאים שאומרים לי שהכל תקין ואין להם מושג מה יש לי הגעתי במקרה אל הספר הזה בעודי מטיילת בין מדפי הספרים. קראתי את הכריכה וידעתי שכאן התשובה שלי נמצאת. שכאן הריפוי שלי שנמצא. ואז סיימתי את מסלול המטפלים של שיטת המסע, ומכל תהליך אני גדלה יותר ומתרפאה יותר. אין יום שאני לא אומרת בו תודה על השיטה המופלאה הזאת. וכל כמה שהיא השפיע לי על החיים.

  ממליצה ביותר לקרוא את הספר. ולהתנסות בשיטה המופלאה הזאת.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?