מתנת הכעס

מתנת הכעס

ארון גנדי

- רב מכר של הסאנדי טיימס –

מהטמה גנדי הפך לאחד מהמנהיגים וההוגים החשובים בהיסטוריה כשהחליט לפעול לעצמאותה של הודו באמצעות דרך מהפכנית של אי-אלימות. אבל בשביל נכדו, ארוּן גנדי, הוא היה קודם כל בן משפחה אהוב. כשארון היה בן 12 החליטו הוריו לשלוח אותו לסֶבגראם, האשראם המפורסם של סבו, על מנת שיתחנך לאור הסאטיאגרהא – פילוסופיה הדוגלת בחיפוש האמת והתנגדות לרשע בצורה לא אלימה. במשך שנתיים חי ארוּן תחת כנפיו של סבו ולמד להכיר אותו ואת ההגות שלו מקרוב, עד שחזר לחיות עם משפחתו בדרום אפריקה, זמן לא רב לפני שסבו נרצח בידי מתנקש.
במתנת הכעס מבקש ארוּן גנדי לחלוק עם הקוראים 11 שיעורי חיים מאלפים ויוצאי דופן שלמד מסבו, תוך שהוא משלב אותם בסיפורים מתוך חייו האישיים והיכרותו הבלתי אמצעית עם מי שהפך לאחת הדמויות האיקוניות של המאה ה-20. שיעורי החיים מעוררי ההשראה הללו נוגעים בנושאים אוניברסליים כמו גילוי עצמי, זהות, התמודדות עם כעס, דכאון, בדידות, חברוּת ומשפחה – ונדמה שבעולם הכאוטי של ימינו הם רלוונטיים עוד יותר מתמיד.
ארון גנדי, יליד 1934, היה עיתונאי במשך יותר משלושים שנה בטיימס ההודי, וכתב גם עבור הוושינגטון פוסט. בימים אלה הוא משמש כנשיא המכון העולמי לחינוך על שם מהטמה גנדי, ונוסע ברחבי העולם על מנת לדבר עם מנהיגים, כמו גם עם סטודנטים ותלמידי תיכון, על חשיבות השלום ואי-האלימות. הוא מתגורר ברוטצ'סטר, ניו יורק.
בקרו אותו באתר ArunGandhi.org.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
מתנת הכעס
מחבר:
ארון גנדי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011414953
מוציא לאור/ספק:
הכורסא
ביקורות
 • יער שמואלביץ 15 בספטמבר 2020

  מקסים

  ספר מקסים ששובה את הלב!! ממליצה בחום. פותח את הראש ומלטף את הנשמה

 • גיא 20 במרץ 2020

  ספר משנה עולמות

  ספר "מתנת הכעס" כתב ארון גנדי נכדו של מהטמה גנדי, מיסד את תנועות המחאה הלא-אלימות להשכנת הרמוניה בחברה.
  הספר מפגיש אותנו עם 11 שיעורים לחיים מעוררי השראה ותבונה שלמד ארון נכדו של גנדי בהודו בהיותו ארון ילד צעיר.
  כל פרק מפגיש אותנו עם שיעור לחיים שבו מתאר את תנועת המחאה הלא-אלימה שייסד גנדי, על דרכו לשחרור הודו לעצמאות בדרך מהפכנית ועל גישתו לחיים מלאת צניעות, כבוד, אופטימיות, אהבה וטוב לב אמיתי. הסופר מביא גם גישה ביקורתית לספר תוך דוגמאות מחיינו בדור הזה ועל דרכיה לשיפור.
  כל מי שמתכנן להתחיל לקרוא את הספר תתחילו להתרגל למילה "באפוג'י" :)
  קריאה מהנה!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?