פאראפסיכולוגיה וכוחות הנפש

פאראפסיכולוגיה וכוחות הנפש

אייסלין קוני רייק תומס ופישמן רותי

פאראפסיכולוגיה וכוחות הנפש / אייסלין קוני רייק תומס ופישמן רותי

פאראפסיכולוגיה. חוש שישי. העולם שמעבר לחושים. תופעה על-טבעית...תחום רחב של תופעות שאנו מודעים להן, מכירים בקיומן – אך עד כה לא מצאנו להן ביסוס מדעי. עד כה! כיוון שבשנים האחרונות חקר הפארא פסיכולוגיה עובר ממיסטיקנים שומרי מיסתורין למדענים במכוני מחקר מוכרים ובעלי שם.

תופעות ויכולות על טבעיות מוכרים לכולנו, ובמידה זו או אחרת נמצאים בכל אחד מאיתנו. נביאים ומתקשרים למיניהם, אנשים בעלי יכולת של טלפתיה ופסיכוקינזיס, תקשור, סטיגמטה, דיבוקים...מי מאתנו לא חלם חלום וקיבל דרכו מסר זה או אחר, או הארה לגבי מאורע מסויים בחייו? וחלומות הם, אחרי הכול, נחלת כולנו.

ספר זה הינו המדריך המקיף ביותר לפארא פסיכולוגיה ולכל התופעות הכלולות בה. המחברים בחנו את התופעות אחת לאחת, הן מבחינה מיסטית והיסטורית והן בראי המחקר המדעי. יתר על כן – המדריך מלמד כל קורא לחשוף בתוכו את כוחות הנפש שלו עצמו, ולתרגל ולפתח תחומים מסוימים בהם יש לו יתרון פאראפסיכולוגי.

מחברי הספר עוסקים מזה שנים בתחומי פארא פסיכולוגיה שונים, ופרסמו מספר ספרים בולטים, כל אחד בתחומו. תומס רייק הוא פארא פסיכולוג מוסמך החוקר תופעות על טבעיות הן במכון אוניברסיטאי בבוסטון והן במסגרת מעבדות הצי האמריקאי. רותי פישמן הינה ישראלית, בעלת רקע אקדמי, החוקרת את המוח האנושי על היבטיו השונים. קוני אייסלין היא מיסטיקנית המתמחה בחקר הקריסטלים ובפשר החלומות. בן מרדכי אלישע הוא העורך של הוצאת אסטרולוג המתמחה בתחומים אלו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
שם:
פאראפסיכולוגיה וכוחות הנפש
מחבר:
אייסלין קוני רייק תומס ופישמן רותי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012430976
מוציא לאור/ספק:
אסטרולוג משכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?