אינטליגנציה-התגובה היצירתית לעכשיו

אינטליגנציה-התגובה היצירתית לעכשיו

אושו


בספר הזה אושו קורא תיגר על הרעיון שהדרך הטובה ביותר לטפח אינטלגנציה הוא לאמן את אינטלקט. האינטלקט הוא מנגנון שמבוסס על היגיון, אומר אושו, ואילו אינטלגנציה היא פרדוכסלית. האינטלקט מפרק דברים לגורמים כדי לראות איך הם פועלים; אינטלגנציה מחברת אותם כדי לראות את תפקידם כשלם. אושו מראה כיצד הדגש המוגזם שבמערכת החינוך שלנו שמות על פיתוח האינטלקט יוצר חוסר איזון שפוגע בפרט ובחברה גם יחד. רק דרך האינטלגנציה אפשר להגיב באופן יצירתי לאתגרים של עולם משתנה.
סדרת תובנה לדרך חיים חדשה מנסה לשפוך אור על אמונות ועובדות שמונעת מבני אדם להיות עצמם. הדברים מוגשים בשילוב מרנין של חמלה והומור, שמעודד את הקורא להתעמת עם דברים שהוא מנסה להימנע מהם.
זה נותן בידיו את המפתח לתובנה אמיתי וכוח ממשי.
הספר הזה חוקר את האבחנה בין אינטלקט לאינטלגנציה כדי לעודד את הקורא להיות ער לאופן שהוא ניגש לבעיות- לוגיות, רגשיות ומעשיות- וכיצד הוא פותר אותן.
ספריו של אושו מאתגרים את קוראיו לבחון את מערכת האמונה המותנות ואת הדעות הקדומות שמגבילות את יכולתם ליהנות מן החיים בכל עושרם, ולהשתחרר מהן. הוא תואר על ידי הסנדיי טיימס הלונדוני כאחד מ"אלף האנשים ששינו את פני המאה העשרים", ועל ידי סופר אמריקני טום רובינס כ"אדם מסוכן".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
אינטליגנציה-התגובה היצירתית לעכשיו
מחבר:
אושו
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
012430742
מוציא לאור/ספק:
אסטרולוג משכל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?