סטלינגרד / אנטוני ביוור

סטלינגרד / אנטוני ביוור

אנטוני ביוור

חזית:
סטלינגרד
המצור הרה-הגורל 1943-1942
אנטוני ביוור
מחבר רבי-המכר: מלחמת העולם השנייה * ההימור האחרון של היטלר * נפילת ברלין

גב:
"אנטוני ביוור מפליא לתאר את ממדי הענק של הקרב על סטלינגרד, שרבים רואים בו את נקודת המפנה של מלחמת העולם השנייה" הניו יורק טיימס
באוגוסט 1942 הגיעה הארמיה השישית של היטלר לפאתי העיר שנקראה על שמו של מנהיג ברית המועצות. במשך חמישה חודשים שרדו הרוסים תחת המצור האכזרי של הנאצים, נחושים להחזיק בסטלינגרד בכל מחיר. לאחר מכן, במהפך יוצא מגדר הרגיל, הם איגפו את כוחות האויב עד שהוא כותר והפסיד בקרב. המלחמה הזאת, על חורבותיה של עיר אחת, עלתה בחייהם של יותר ממיליון בני אדם משני הצדדים, חיילים שנלחמו בתנאים תת-אנושיים ואזרחים שנלכדו בשדה הקרב האורבני.
הקרב על סטלינגרד לא היה רק נקודת מפנה פסיכולוגית במלחמת העולם השנייה, אלא גם שינה את פניה של הלוחמה המודרנית. היסטוריונים ומבקרים מכל רחבי העולם הגדירו את סטלינגרד של אנטוני ביוור כתיאור המהימן ביותר של המערכה הנוראה ביותר במלחמת העולם השנייה.
אנטוני ביוור ראיין ניצולים וחשף פרטים חדשים לחלוטין בארכיונים רבים בגרמניה ובברית המועצות לשעבר, בהם תמלילי חקירות של שבויים ועצורים ודוחות על עריקה והוצאות להורג. סטלינגרד הוא תיעוד בלתי-נשכח וחסר תקדים של אכזריות, של אומץ ושל סבל אנושי.
"מלאכת מחשבת... תיעוד קריא להפליא של פרק חשוב בהיסטוריה." הוול סטריט ג'ורנל
"הטרגדיה שוברת הלב של סטלינגרד נזקקה למתעד בעל עין המיטיבה לחקור הן את הטבע האנושי והן את מהלכי ההיסטוריה. אנטוני ביוור ביצע את המשימה בשלמות." הפילדלפיה אינקוויירר
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 49 .50
+ -
שם:
סטלינגרד / אנטוני ביוור
מחבר:
אנטוני ביוור
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324280
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?