הורות מן השורש אל הלבלוב

הורות מן השורש אל הלבלוב

סיגל דניאל ג'.ד"ר/הארצל מרי


זהו ספר מקורי וחדשני בנושא ההורות, שגישתו היא הבנה לעומק של חוויות הילדות שלכם, ההורים. המחברים מביאים מחקרים חדשים ומרתקים בתחום הנוירוביולוגיה וההיקשרות, מסבירים כיצד יחסים בין-אישיים משפיעים ישירות על התפתחות המוח, ומציעים להורים גישה של צעד-אחר-צעד להבנת עצמם בצורה טובה יותר ומעמיקה יותר, שתעזור להם לגדל ילדים אמפתיים, גמישים ומסתגלים.
הספר נולד מתוך סדרת סדנאות להורים שבהן שולבו המחקרים החדשניים של ד"ר סיגל, שנושאם השפעת התקשורת הבין-אישית על התפתחות המוח, וניסיונה הרב של מרי הארצל, כמומחית להתפתחות ילדים. הוא בא כדי לסייע להורים להניח את הבסיס ההכרחי ליחסים אוהבים ויציבים עם ילדיהם. על-ידי בחינה מדוקדקת של נושאים כגון זיכרון, רגשות ותקשורת.
על המחברים
ד"ר דניאל ג'. סיגל, בוגר אוניברסיטת הארוורד, אשר סיים את התמחותו באוניברסיטת יו סי אל איי. חיבר בעבר את הספר שזכה להכרה ברחבי העולם, The Developing Mind, עבודה חדשנית ביותר בתחום הנוירוביולוגיה וההיקשרות. כיום יש לד"ר סיגל מרפאה פרטית והוא פרופסור- חבר קליני לפסיכיאטריה בפקולטה של המרכז לתרבות, מוח והתפתחות באוניברסיטת UCLA.
מרי הארצל, M.Ed. בחינוך, קיבלה את התואר בחינוך לגיל הרך ופסיכולוגיה באוניברסיטת UCLA, והיא מומחית להתפתחות ילדים ולחינוך הורים. היא מלמדת הורים, ילדים ומורים זה למעלה משלושים שנה, ומנהלת גן ילדים ידוע בסנטה מוניקה, קליפורניה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 76.00 ₪
מחיר באתר 68 .40
+ -
שם:
הורות מן השורש אל הלבלוב
מחבר:
סיגל דניאל ג'.ד"ר/הארצל מרי
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011020088
מוציא לאור/ספק:
אחיאסף
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?