איחזו בילדיכם

איחזו בילדיכם

ניופלד/מאטה

איחזו בילדיכם / ניופלד/מאטה

פסיכולוג ורופא מאחדים כוחות כדי לטפל באחת המגמות המדאיגות והבלתי מובנות של ימינו – חברים המחליפים את ההורים בחיי ילדינו. דר' ניופלד כינה תופעה זו בשם ההתכוונות-לחברים, כלומר נטייתם של ילדים ובני נוער לחפש כיוון אצל חבריהם לגבי תודעת הטוב והרע, ערכים, זהות וקודי התנהגות. אולם ההתכוונות-לחברים חותרת תחת אחדות המשפחה, מחבלת בהתפתחות בריאה, מרעילה את האווירה בבית-הספר, ומטפחת תרבות נוער עוינת ואגרסיבית, הנושאת מטען כבד של מיניות.

איחזו בילדיכם, מדוע הורים צריכים להיות חשובים יותר מחברים עוזר להורים להבין את התופעה המדאיגה הזו ומספק פתרונות להחזרת החשיבות הראויה לקשר האינטואיטיבי ילד-הורה. המושגים, העקרונות והעצות המעשיות שבספר זה יחזקו ידיהם של ההורים להיות לילדיהם מה שהטבע התכוון: המקור האמיתי למגע, ביטחון וחום.
ספר זה מתעמת עם פעולות הורסות-יחסים כגון סגירה בחדר ושימוש במה שיקר לילדים – נגדם. הספר מציע אסטרטגיות יעילות לשימור ושיקום יחסי ילד-הורה, ומספק חלופות טבעיות מרעננות לשיטות המאולצות לשליטה על ההתנהגות הנהוגות היום. תוכן הספר רלבנטי להורי ילדים בני כל גיל, מתינוקות עד לילדים בוגרים. קוראים הרבו לציין שהיו יכולים למנוע סבל רב ומבוכה אם חומר זה היה זמין להם כבר מההתחלה.

הספר ראה אור לראשונה בקנדה בשנת 2004 והפך לרב-מכר בתוך שבועות. תורגם לשפות רבות ביניהן צרפתית, גרמנית, ספרדית, פורטוגלית, קוריאנית, שוודית ועוד. זכה בביקורות מצוינות בעתונות ביניהן ביקורת בשבועון המו"לות המכובד 'פאבלישרס וויקלי'. זכה בהמלצות נלהבות מאנשי מקצוע ומסופרים ידועים על פני אמריקה הצפונית כולה. הספר אף עורר מאות תגובות תודה מקוראים ומקבץ של סקירות נלהבות ב-amazon.com וכן היה הספר הנמכר ביותר בקטגוריית ספרי-העזר בסניף הקנדי של 'אמזון' בשנת 2004. הספר פילס דרכו לקבוצות קריאה רבות, לרבות קבוצות הורים של בתי-ספר ומורים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 97.00 ₪
מחיר באתר 87 .30
+ -
שם:
איחזו בילדיכם
מחבר:
ניופלד/מאטה
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
9789657507018
מק"ט:
012923690
מוציא לאור/ספק:
לייף סטייל
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?