לגדול באור

לגדול באור

מיכל בוקר

בספר זה מוגשות לכם פעילויות רבות, קצרות וקולעות, להפעלת ילדים – הן באופן אישי והן כקבוצה – בין אם אתם הורים, מורים, גננות או מנחי קבוצות. לכל פעילות יש מהות ומשמעות משלה, והיא מובילה את הילד למקומות טובים בתוכו. הפעילויות המוצעות בספר מגבירות את החיבור של הילד לעצמו ואליכם. הן מעודדות שלווה פנימית ויכולת ריכוז גבוהה יותר, מאפשרות לילד להתחבר לאינטואיציה טבעית ומגבירות את ראייתו הרוחנית.

הספר יעניק לכם רעיונות ותרגילים אין-ספור לבילוי זמן איכות עם הילדים, ויציע פתרונות למצבים שונים כגון התמודדות עם חרדות ופחדים, כעסים, עקשנות, שינה, שינויים ומעברים, ביטחון עצמי, בעיית השמנה ובעיות אכילה בכלל, עידוד החיבור לפעילות ספורטיבית, חיזוק הקשר בין בני המשפחה, ועוד – כל זאת תוך כדי חוויות משותפות בעזרת מרכיבים טבעיים בלבד– יסודות הטבע והרבה אהבה.

הספר יעזור לכם להשאיר את ילדיכם מחוברים לעולם המחשבה, הדמיון והיחס החיובי, עולם של כנות ויושר, עולם שממנו נובעים כל הרעיונות, עולם שבו אפשר להגשים את כל החלומות.

מתאים לפעילות עם ילדים מגיל שנתיים (פעילות לפעוטות) ועד בני עשרה.

זהו ספרה השישי של מיכל בוקר, יוצרת סדרת הארגמן - מוצרי איכות לנשמה. מיכל שמה דגש על החיבור לעצמי, על מודעות עצמית גבוהה יותר תוך כדי מציאת שלווה פנימית. בין ספריה, רבי המכר "אור – מדיטציות קסומות להורה ולילד", "מפתח הסודות", ושלושת חוברות הצביעה המהפכניות "המנדלה שלי", "המנדלה שלי 2" ו"המנדלה שלי לילדים" – חוברת לצביעת מנדלות בשילוב דמיון מודרך.

דפי דוגמה מהספר
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 63.00 ₪
מחיר באתר 56 .70
+ -
שם:
לגדול באור
מחבר:
מיכל בוקר
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250366
מוציא לאור/ספק:
אוריון
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?