רחוק מהעץ הורים ילדים והחיפוש אחר זהות

רחוק מהעץ הורים ילדים והחיפוש אחר זהות

אנדרו סולומון

לעתים, הילד שלך – האדם היקר לך יותר מכול – שונה ממך באופן קיצוני.
מה קורה כשהתפוח נופל רחוק מהעץ?
פרופ' סולומון הקדיש עשור שלם למחקר ולתיעוד תובנותיהן של למעלה משלוש מאות משפחות, בהן אנשים רגילים המתמודדים בצורה יוצאת דופן עם אתגרים קיצוניים שעשויים להיראות מייאשים.
סולומון כותב על משפחות המתמודדות עם חירשות, גמדות, תסמונת דאון, אוטיזם, סכיזופרניה ונכויות קשות; על ילדים מחוננים, ילדים שנולדים בעקבות מעשי אונס, ילדים שהופכים לפושעים וילדים טרנסג'נדרים. כל אחד מהמצבים האלה יכול לבודד משפחה מהחברה הסובבת, אך המקרים המתועדים מספרים על חוויה אוניברסלית של אהבה עיקשת ללא תנאים המנצחת דעות קדומות.
הקריאה בספר מגלה כיצד משפחות חריגות ופגועות הצליחו בנסיבות חייהן הקיצוניות לסגל לעצמן חוסן נפשי יוצא דופן וכושר הסתגלות נדיר, ונעשו חזקות ומאוחדות כשהצליחו לחלץ משמעות ותקווה מתוך מצבן. ספר זה ילמד אותנו שכל משפחה מתמודדת עם קשיים משל עצמה, ואנשים שאוהבים זה את זה חייבים להתאמץ בכדי לקבל אחד את השני.
על המחבר
אנדרו סולומון הוא פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת קולומביה, מרצה ופעיל חברתי, נשיא הארגון Pen America להגנה על חופש הביטוי, וכותב בקביעות בניו יורקר, עבור רשת NPR, ובמגזין הניו יורק טיימס. ספרי העיון שלו ורומן פרי עטו זכו בעשרות פרסים. הרצאותיו ב-TED נצפו עשרות מיליוני פעמים. הוא חי בניו יורק ובלונדון.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 128.00 ₪
מחיר באתר 115 .20
+ -
שם:
רחוק מהעץ הורים ילדים והחיפוש אחר זהות
מחבר:
אנדרו סולומון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013621170
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?