אני הוא זה

אני הוא זה

ניסרגדטה מהאראג'

"אני הוא זה" ספר השיחות של ניסרגדטה מהאראג' יוצא לאור בעברית ב"מדף בית הוצאה לאור" ומתייצב על מדף הספרים של ההגות הקלאסית. תרגמה אותו שחר לב ובשמה ההודי: דיויה. היא זאת שתרגמה לעברית גם את "הסוטרה של חוי ננג". את מפעל התרגום הגדול של הספר "אני הוא זה" עשתה שחר מתוך תחושת שליחות ורצון והצליחה להעבירו לשפה העברית ברגישות, בתבונה וברמה לשונית מצוינת. לקהל העברי הספר הוא מתנה גבוהה ועמוקה שנפתחת לפניהם בפשטות במאה ואחת שיחות מאירות ופוקחות עיניים.


אני הוא זה, I AM THAT, או ''TAT TVAM ASI'' בסנסקריט, הוא ספרו הידוע ביותר של ניסרגדטה מהאראג', וכנראה גם הספר הנמכר ביותר במערב בנושא אי־שניות או "האחד" ו"האחדות". הספר הוכר מיד כקלאסיקה והשפיע עמוקות על מחפשי דרך והבנה בכל העולם.
"הספר הוא אחד הטקסטים הרוחניים הגדולים של המאה העשרים. אילו התבקשתי לקחת עמי קומץ יצירות פאר רוחניות לאי בודד, הספר הזה לבטח היה אחד מהן. בכל רגע ביום או בלילה אני מסוגל לפתוח אותו, בכל עמוד, ולקרוא משפט או שניים – ולהישטף בחוכמה העליונה שנושאות עימן המילים. הן מזעזעות אותנו, הן מזיזות אותנו, הן לא עוזבות אותנו, הן משחררות אותנו. אלה לא דברי לימוד על רוחניות, כמו כמעט כל הספרות הרוחנית היום. מילותיו של הספר הן עצמן רוחניות והן פועלות בישירות על הווייתנו כאקט של חניכה, תמסורת רוחנית והתגלות. בכל פעם שאני קורא בספר, משהו משתנה, מקום נפתח, השראה באה, הוראה נמסרת. האם ספר יכול להיות גורו? ודאי. אם ענן, כלב החוצה את הרחוב או פנים חרוצי קמטים של אשה זקנה ברחוב יכולים להיות הגורו שלך – הספר הזה בהחלט יכול."

ד''ר סטיבן פולדר
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 106 .20
+ -
שם:
אני הוא זה
מחבר:
ניסרגדטה מהאראג'
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0782-6
מק"ט:
013370478
מוציא לאור/ספק:
מדף הוצאה לאור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?