58 מתוקים לדיאטה

58 מתוקים לדיאטה

רוזמן מאיה ד"ר ורבין אלינוער

58 מתוקים לדיאטה / רוזמן מאיה דר ורבין אלינוער

משום שמרביתנו אוהבים מתוק, ומחקרית, למתוקים תרומה חשובה בשיפור מצב הרוח בזכות הסרוטונין המופרש במוח עם אכילתם.
את המתכונים המתוקים כתבה אלינוער רבין - מחברת ספרי בישול רבים, והם מלווים בתפריטים המבוססים על תזונה בריאה ודלת שומן, המכילה את כל אבות המזון

בספר 58 מתכונים לעוגות, עוגיות וקינוחים, אותם ניתן לשלב בתפריטי הדיאטה השונים. התפריטים מבוססים על תזונה בריאה ודלת שומן, המכילה את כל אבות המזון - חלבונים, שומנים איכותיים, ויטמינים ומינרלים, תוך שילוב המתוקים, המוגדרים כ"אוכל לנפש".
שילוב "אוכל לנפש" חיוני גם לבריאות הכללית. מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות מדגימים כי אנשים שמחים ומאושרים חולים פחות במחלות לב ובסרטן. כך שגם אם העוגות מבוססות על חמאה, שמנת מתוקה, סוכר וקמח לבן, אך מגבירות את שמחת החיים ומשפרות את בריאות הנפש, ותורמות להתמדה בתפריט דיאטה בריא שמוביל להפחתה במשקל – הרי הן רצויות לכל מי שאוהב אותן. מכאן שאין מניעה לשלב עוגות, עוגיות וקינוחים, אפילו כל יום, במהלך ההפחתה במשקל. צריך רק לדעת איך לעשות את זה.

מופיע כאן פירוט מספר הקלוריות בכל עוגיה, בכל פרוסת עוגה ובכל מנת קינוח, ושילוב המתכונים הטעימים בתפריטי דיאטה בריאים ומאוזנים, עם הסברים, דוגמאות, שאלות ותשובות.
הספר הוא הוכחה לכך שכל דיאטה יכולה להיות תהליך חיובי וכייפי, ולאו דווקא סבל ועונש. כאשר אוכלים מה שאוהבים אין סיבה להפסיק או להתייאש, וכך מגיעים בחיוך אל משקל היעד.

ד"ר מאיה רוזמן, בעלת תואר שלישי (דוקטורט) באוניברסיטה העברית בירושלים בתזונה, בביולוגיה מולקולרית ובגנטיקה, תואר שני בביוכימיה ובתזונת האדם, ותואר הראשון בתזונת האדם (אוניברסיטה עברית). היא בעלת תעודת הכרת מעמד של משרד הבריאות הישראלי. מוסמכת כמאמנת אישית וקבוצתית על ידי מכון כישורים באוניברסיטה העברית.
ד"ר רוזמן מנהלת קליניקה פרטית, ובעלת ותק של מעל 20 שנה בתחומי יעוץ שונים: דיאטות להפחתה במשקל וטיפול במגוון בעיות רפואיות, כמו סכרת, עודף כולסטרול, בעיות בבלוטת התריס ובעיות מעיים.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 112.00 ₪
מחיר באתר 100 .80
+ -
שם:
58 מתוקים לדיאטה
מחבר:
רוזמן מאיה ד"ר ורבין אלינוער
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
014560783
מוציא לאור/ספק:
קוראים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?