המלכודת המתוקה של הסוכר

המלכודת המתוקה של הסוכר

גארי טאובס

"מגפת ההשמנה היא איום מתמיד על הבריאות הכללית של האומה שלנו. בהציבו טענה נגד הסוכר, גארי טאובס מפרט את המאמצים החתרניים, לא פעם, של תעשיית הסוכר להסתיר עד כמה הוא מזיק, בדיוק כפי שחברות הטבק עשו בעבר לגבי הסיגריות. זהו ספר חובה לא רק לכל הורה, אלא לכל אמריקאי".
קייטי קוריק

"אני אסיר תודה מקרב לב על התיעוד האמיץ והקפדני של גארי טאובס על הסכנות הבריאותיות של הסוכר. אם תיישם את המידע שבספר זה, הוא יציל את חייך".
"כריסטיאן נורת'רופ, רופא, מחבר הספר "גופן של נשים, חוכמתן של נשים

"המלכודת המתוקה של הסוכר היא בדיוק כזאת. זהו תיאור הגיוני ומשכנע על האופן שבו הספקות לגבי תפקידו של הסוכר בתזונה המודרנית זכו להעלמת עין שיטתית כבר יותר ממאה שנה. גארי טאובס הפך לשופר חשוב בדיון סביב התזונה. הוא מציג שוב טיעון משכנע שיאתגר את הידע שלנו על הקשר שבין מזון לבריאות – זהו ספר חובה לכל מי שרוצה להבין את השפעתם של מוצרי המזון שאנו אוכלים".
נתן מאיירולד, המחבר הראשי של הספר "המטבח המודרניסטי"

"אף אחד בארצנו לא עבד קשה יותר בנושא או הבין טוב יותר את תפקידו של הסוכר בתזונה שלנו מאשר גארי טאובס. כעיתונאי, כחוקר, כמדען וכעורך דין, אין לו מתחרים. המלכודת המתוקה של הסוכר הוא מסמך מתקדם שיכול לעזור לנו לחשוב באופן אינטליגנטי יותר על איך (ואיך לא) לאכול".
מארק ביטמן, מחבר הספר "איך לבשל הכול מהר"
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
המלכודת המתוקה של הסוכר
מחבר:
גארי טאובס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011981196
מוציא לאור/ספק:
אור-עם
ביקורות
  • אריק 2 בדצמבר 2018

    ספר חובה - להכניס למערכת החינוך

    החל מיסודי.

  • ליאור 26 באוגוסט 2018

    מאיר עיניים, חובה לכל הורה

    מאיר עיניים, חובה לכל הורה

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?