חופש מאוכל

חופש מאוכל

אופירה שאול

חופש מאוכל הציל אותי! בזכותו אני יכולה להגיד היום בלשון עבר שהייתה לי בעיית אכילה - משפט שלעולם לא האמנתי שאוכל להגיד. יצאתי מכלא הדיאטות, מתחושת האסור, מהלקאה עצמית וביקורת על עצמי וגופי, מחוקים קפדניים מ'ימים טובים' ו'ימים רעים'. 'חופש מאוכל' עשה עבורי מה ששלוש פסיכולוגיות ושתי דיאטניות שמתמחות בבעיות אכילה לא הצליחו. בוגרת חופש מאוכל
דמייני לעצמך שטבעי לך לאכול רק 'כשצריך' את מה שאת הכי אוהבת וטוב לך - ללא רגשות אשמה : שהגוף שלך נשאר במשקל רצוי ויציב בלי קשר למה שאת אוכלת : שאת אוהבת ומרוצה מגופך, ושכל הבגדים בארון באותה מידה מתאימים והולמים אותך.
לא זה לא חלום! אחרי קריאת הספר תפרדי מאכילה רגשית, מחוסר שליטה והמאבק במשקל. הספר 'חופש מאוכל' שצמחה מתוך ניסיונה האישי של אופירה שאול - למודת דיאטות, מאבק במשקל ואכילת יתר במשך עשרים שנה, אשר עברה בשנת 1985 תהליך משנה חיים שאפשר לה לשנות את דפוסי החשיבה ואת ההתנהלות עם אוכל ועם הגוף, לרזות עשרים קילוגרמים, ולהשאר במשקל יציב - באופן טבעי וללא מאמץ.
מאז 1993 עברו את תהליך 'חופש מאוכל' אלפי נשים שמעידות על טרנספורמציה עמוקה שהתהליך חולל בחייהן, בחיי משפלתן ובסביבתן.
אופירה שאול היא נטורופתית ומוסמכת ברפואה סינית, מנחת קבוצות, מאסטר אווטר, מנטורית ומאמנת לצמיחה אישית, לשחרור מאכילה רגשית והמאבק במשקל, מומחית ל'שפת החשיבה המרזה' ולאיזון באכילה ובמשקל לאורך זמן.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
חופש מאוכל
מחבר:
אופירה שאול
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051469
מוציא לאור/ספק:
מדיה 10
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?