היזמים החדשים

היזמים החדשים

גפני רונן /גליק שמחה/פיזנטי רויטל

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים והאמנים. הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל. הם אלו שיודעים לנוע בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות ולהפוך אותו למגרש המשחקים שלהם. יזמות היא כבר מזמן לא רק בעסקים, היא תודעה, צורת חשיבה ותנועה חדשה.
הספר ילווה אותך צעד אחר צעד בהבנת חוקי המשחק של העולם החדש. עולם המונחים שלו, האפשרויות וההזדמנויות החדשות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש בו. הספר כתוב בשפה קלה, ומציג רעיונות עמוקים בדרך שתהיה ברורה ופשוטה ליישום. הספר משלב את סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח, ומשלב סיפורים, דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מהארץ והעולם וכיצד הם מיישמים הלכה למעשה את העקרונות השונים בתחומי העסקים, היזמות והאמנות. אנחנו בטוחים שקריאת הספר תאפשר לך לפתוח צוהר לעולם חדש של מושגים ורעיונות, שימצאו את דרכם במהירות לחייך האישיים והמקצועיים וישנו אותם לטובה, לתמיד.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 96.00 ₪
מחיר באתר 86 .40
+ -
שם:
היזמים החדשים
מחבר:
גפני רונן /גליק שמחה/פיזנטי רויטל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013372276
מוציא לאור/ספק:
ליאור שרף שיווק
ביקורות
  • ליאור רונן 28 בינואר 2019

    ספר מרתק!

    מהרגע שפתחתי את הספר, רותקתי אליו. פתח לי את הראש ועודד אותי לחשוב שיש דרך אחרת לראות את העולם. להפסיק לחשוב תבניתית ולהיות יצירתיים יותר לפי חוקים חדשים שיטיבו עם כולם.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?