מפגשים בעולם הבריאות

מפגשים בעולם הבריאות

הספר מפגשים בעולם הבריאות: מטפל, מטופל ומה שביניהם בוחן את הממדים ההיבטים/הגורמים השונים המשפיעים על איכותו ומשמעותו של המפגש בין מטפל למטופל ומשמעותו. למפגש מקודש מהותי/רב חשיבות זה, המתרחש אינספור פעמים ביום, נודעת השפעה רבה על הטיפול ועל חוויית המטופל והמטפל כאחד, ומכאן חשיבותו. המאמרים המכונסים בספר מציגים את המרחב הטיפולי על מגוון היבטיו, תוך בחינה מעמיקה של השחקנים בזירה, רכיבי המפגש הטיפולי והשלכותיו.
מקראה זו היאזהו כלי לימוד מקיף ומעמיק, המיועד לסטודנטים ולאנשי הצוות הטיפולי ממקצועות הבריאות השונים, לקובעי מדיניות ומקבלי החלטות בתחום הבריאות ולציבור הרחב המבקש להרחיב את ידיעותיו על עולם הבריאות בראשית האלף השלישי.

"זהו ספר לימוד ראשון מסוגו בעברית, המאגד בתוכו את מכלול ההיבטים הגלויים והסמויים אשר משפיעים על המפגש בין מטפל ומטופל. ספר זה צריך להילמד בבתי ספר לרפואה, סיעוד ומקצועות הבריאות".
פרופ' דינה בן יהודה, דיקן הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ומנהלת האגף ההמטולוגי, המרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה

"הספר כולל מאמרים מקצועיים מאת מיטב המומחים בתחומם בישראל. המאמרים חושפים שלל היבטים של המפגש בין מטפל למטופל על מרכיביו השונים, ויש בהם כדי להעשיר מטפלים במגוון מיומנויות בקיום מפגש זה".
ד"ר שושי גולדברג, אחות ראשית ארצית וראשת מינהל סיעוד

ד"ר סיגל שפרן-תקוה היא אחות בכירה, מנהלת מרכז הדסה למחקר וחדשנות בסיעוד, מרצה בסגל בכיר במכון טל ובאוניברסיטה העברית בירושלים, יועצת ארגונית. בעלת ניסיון מקצועי עשיר בהוראה, בהנחיה ובמגוון תפקידי ניהול בכירים בבתי חולים ובמשרד הבריאות.

פרופ' יהושע (שוקי) שמר הוא פרופסור מן המניין (אמריטוס), אוניברסיטת תל אביב, מומחה לרפואה פנימית ולמינהל רפואי. יושב ראש רשת אסותא מרכזים רפואיים. לשעבר קצין הרפואה הראשי צה"ל, מנכ"ל משרד הבריאות, מנכ"ל מכבי שירותי בריאות ויו״ר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד.

פרופ' יוסי וייס הוא אל"מ במיל', חבר הנהלה ברשת בתי החולים של אסותא. לשעבר מפקד בית הספר לרפואה הצבאית בבה"ד 10 וראש המחלקה לניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל.
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 118.00 ₪
מחיר באתר 94 .40
במחיר מיוחד לחברי מועדון
88 .50 לחברי מועדון
+ -
שם:
מפגשים בעולם הבריאות
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011052194
מוציא לאור/ספק:
אסותא / אקדמון
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?