ריפוי הכאב הכרוני

ריפוי הכאב הכרוני

ד"ר סארנו ג'ון

ריפוי הכאב הכרוני / סארנו ג'ון דרלהיות מודע לרגשות כדי לרפא את הגוף.
מדריך לטיפול עצמי

האם אתם נוטים לסבול מכאבים כרוניים שונים, כמו כאבי גב, צוואר, כתפיים, שרירים ומפרקים, כאבי ראש ומיגרנות, עייפות כרונית ופיברומיאלגיה?האם אתם סובלים מבעיות גופניות, כמו תסמינים במערכת העיכול, מחלת לב, יתר לחץ דם, אלרגיות, בעיות בדרכי הנשימה, בעיות אורולוגיות או גינקולוגיות?
האם ידעתם כי גורמים רגשיים עלולים להיות אחראים לכל הבעיות הבריאותיות הללו?

ספר מיוחד זה, אשר נכתב בידי ד"ר ג'ון סארנו, רופא אמריקאי ידוע, עוסק בקשר בין רגשות, מחלות ואיכות חיים, כמו גם בדרכים העומדות לרשותנו לשפר את בריאותנו ולהתמודד עם בעיות גופניות שונות.
הגישה הטיפולית של ד"ר סארנו מבוססת על מתן ידע והבנה למקור האמיתי של הכאב.

זהו ידע פורץ דרך שהרפואה המערבית מתחילה רק לאחרונה לאמץ לחיקה. הידע החשוב הזה נכתב והופץ על-ידי ד"ר סארנו בכמה רבי-מכר שנמכרו בלמעלה ממיליון עותקים. הספרים הללו סייעו לקוראיו להחלים מכאביהם, בעקבות קריאה והבנה של הקשר בין הכאב הכרוני שהם סובלים ממנו לבין הרגשות החבויים שהם נושאים בתוכם.

הספר "ריפוי הכאב הכרוני" מתאר כיצד רגשות יכולים לגרום למוח שלנו לייצר תסמינים גופניים, תחום המוכר כיום בשמו המדעי המודרני פסיכו-נוירו-אימונולוגיה. הספר מפרט את המחלות השונות שנגרמות מסיבות רגשיות, ומתאר את הדרכים לטיפול בבעיות אלה.
בספר תמצאו:

● דיון בגורמים הפסיכולוגיים שמובילים לבעיות גופניות.
● בחינה של המחלות השונות הנגרמות מסיבות רגשיות, החל ב-TMS - תסמונת כאבי שרירים שמקורם במתח, ועד לבעיות נפוצות כמו הפרעות עיכול, כאבי ראש, אלרגיות ובעיות עור.
● מידע על הדרכים השונות לטיפול בבעיות בריאותיות אלו.
● נספח ובו היבטים אקדמיים יותר של הקשר בין גוף לנפש (התהליך הפסיכוסומטי).


"בעיניי ד"ר סארנו הינו חלוץ. ספריו חשובים ודעותיו ראויות להישמע באופן ברור מעל כל בימות הרפואה. במהלך השנים המלצתי על ספריו לחלק ממטופליי שידעו לקרוא אנגלית, וכעת אני שמח שניתנה לי ההזדמנות להמליץ על ספר זה למטופליי קוראי העברית. כל מי שסובל מכאב כרוני וכל מי שרוצה לעזור לאדם הסובל מכאב כרוני, יכול להפיק תועלת מספר זה. עבור חלק מהאנשים תהיה קריאת הספר מספיקה כדי להביא לריפוי, ועבור אחרים ישמש הספר מקור חשוב למחשבה ולהבנת תהליך הכאב – בייחוד כפי שהוא מתבטא במערכת השריר והשלד."
ד"ר סיימון וולפסון, מתוך ההקדמה לספר

ד"ר ג'ון סארנו הוא רופא אמריקאי ידוע, מומחה ברפואת כאב. ד"ר סארנו כיהן כפרופסור לרפואת שיקום בבית הספר לרפואה בניו-יורק וטיפל במשך עשרות שנים בריפוי כאבים באמצעות המודעות לקשר בין גוף לנפש. ד"ר סארנו נחשב לאחד מחשובי המטפלים בתסמונת כאבי שרירים שמקורם במתח, הידועה בשם TMS (Tension Myositis Syndrome).
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 94.00 ₪
מחיר באתר 84 .60
+ -
שם:
ריפוי הכאב הכרוני
מחבר:
ד"ר סארנו ג'ון
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0239-563
מק"ט:
011180092
מוציא לאור/ספק:
פוקוס ליאור שרף
ביקורות
 • שלום 25 באוקטובר 2020

  חובה בכל בית

  במיוחד למי שיש כאבים חוזרים מכל סיבה ובכל מקום בגוף, חובה חובה חובה

 • שושנה 27 באפריל 2020

  פרי

  עדיין לא רכשתי את הספר. בקרוב יגמר הסגר ואלך לקנות.

 • רם אורן 9 בנובמבר 2018

  מומלץ ביותר

  תנו לעצמכם מתנה בצורת ספר שישנה את חייכם. ד״ר סרנו מגלה כאן את האמת המסתתרת מתחת לפני השטח ומאיר את מקורן של בעיות רבות והדרך לפתרונן.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?