לצאת מעדר הרגיל

לצאת מעדר הרגיל

דרור פירר

"בתור ילד, לא היה לי מושג מה קורה עם סבא וסבתא מבחינה בריאותית, וגם לא ידעתי מה מצבם של אמא ושל אבא. הם לא היו מדברים על זה, אולי חשבו שאנחנו צעירים מדי מכדי להכיל את זה, אולי חשבו שזה לא מעניין אותנו או אולי גם הם, כשהיו ילדים, לא קיבלו מידע על הוריהם וסביהם". הספר לצאת מעדר הרגיל עוסק בהשפעת החברה, המשפחה והסביבה על הבריאות שלנו. אנחנו, בני האדם, נשאבנו למה שנקרא "תודעת העדר", עדר תרבותי שיצר כללי חיים וקודים העוסקים באכילה – איך ומה לאכול. בלי לשים לב, בתוך העדר מועברים בירושה גם ההרגלים הלא טובים. הספר מלמד לחשוב ולשאול שאלות, כדי לדעת מה בריא, וכדי להגיע לבחירה הכי נכונה עבורכם ועבור המשפחה שלכם, כי כל גוף מגיב אחרת למה שנכנס לתוכו, ולא ייתכן כי לבעיה מסוימת יש רק פתרון אחד. הספר נכתב ברגישות, באכפתיות וברצון אמתי להביא את הקורא לתובנה, מעבר לעובדה הברורה, שהבריאות היא החשובה ביותר, העובדה שאנחנו המטפלים הכי טובים של עצמנו – אנחנו יודעים הכי טוב מה נכון עבורנו, וגם אם ביקשנו עזרה, הבחירה היא שלנו. דרור פירר נשוי פלוס שני ילדים מקסימים (בן ובת). עוסק בבריאות קרוב ל־20 שנים. בהכשרתו סיים לימודי רפואה משלימה (רפואה סינית ונטורופתיה) במסלול 4 שנים במכללה למנהל, התמחות בתזונה, בצמחי מרפא, בדיקור, בתוספי מזון ועוד. "השליחות שלי היא להעביר לכם את כל התובנות שרכשתי בחיי בנושא בריאות".
קרא עוד... הצג פחות...
במחיר מיוחד לחברי מועדון
מחיר קטלוגי 68.00 ₪
מחיר באתר 54 .40
במחיר מיוחד לחברי מועדון
51 .00 לחברי מועדון
+ -
שם:
לצאת מעדר הרגיל
מחבר:
דרור פירר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011051912
מוציא לאור/ספק:
אופיר
ביקורות
 • אפרת 29 בדצמבר 2019

  ספר משמעותי

  ספר מומלץ לכל מי שמחפש ידע מעשיר ומעשי איך לפתוח את עיניו ולקחת אחריות על בריאותו!
  ממליצה מאוד לכל אחד שהספר יגיע לידיו, יקרא אותו ויעביר אותו הלאה.

 • מאיה 25 בספטמבר 2019

  חשוב ומעניין

  ספר מתאים לכל מי שהבריאות חשובה לו! דרור מביא את הידע והמסר דרך סיפור חיים ומצליח לפתוח את העיניים שהיו סגורות או מסונוורות. ממליצה מאוד!!

 • אורנית שחף 3 באוקטובר 2018

  מקסים ומעשיר

  ספר שמתחיל בסיפור הילדות של דרור, ממשיך בסיפור של משפחתו כנער וסטודנט ומתאר ומסביר כל דבר הקשור לבריאות בשפה שמתאימה לכולם. כלים ותובנות לכל המשפחה.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?