הדרך אל ריפוי וצמיחה

הדרך אל ריפוי וצמיחה

ברוך רקנטי

זהו ספר על דרך חדשה, דרך שפוגשת ביורגונומי, או בשמה היותר מוכר ביו-אנרגיה, שיטת אבחון וטיפול אנרגטית החודרת בשנים האחרונות לתודעת הציבור הרחב. השיטה מבוססת על תקשור של המטפל עם אנרגיית המטופל ועם האנרגיה האלוקית הקוסמית. השימוש בביו-אנרגיה עשוי לסייע בפתרון מגוון רחב של בעיות פיזיולוגיות, רגשיות, חשיבתיות ואחרות. האבחון והטיפול אינם תלויים בזמן ובמקום. ניתן לטפל בחסימות ובטראומות מן העבר הקרוב והרחוק שהן המקורות לבעיות כאשר המטפל והמטופל סמוכים זה לזה, וניתן לטפל גם ללא נוכחות המטופל.
בספר זה מספר ברוך רקנטי על שלושים מתוך אלפי מטופליו, ומתווה בעזרת סיפוריהם הייחודיים את עיקרי גישתו כמטפל מומחה. בסיפורים אלה שיש בהם קשת מגוונת של רגשות אנושיים – סבל ותקווה, כאב וחמלה, שמחה והתרוממות רוח – יכול כל אדם למצוא את עצמו, ומתוך כך למצוא בעצמו כוחות ותקווה.
מחבר הספר, ברוך רקנטי, מטפל מאז שנת תשנ"ה (1995) באנשים מכל גווני הקשת בשיטת הדרך אל ריפוי וצמיחה שאותה פיתח על בסיס הביו-אנרגיה. מטופליו חולים במחלות פיזיולוגיות או רגשיות, תקועים בנקודה מסוימת בחייהם, או נמצאים על פרשת דרכים ואינם יודעים לאן לפנות.
הדרך אל ריפוי וצמיחה היא אישית. כל אדם חולה, סובל או מתלבט זקוק לטיפול ולהדרכה, ודרכו של כל אדם להתחזקות ולהתקדמות שונה מזו של רעהו, אך לכל אחד מזומנת תקווה של יציאה לדרך חדשה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
+ -
שם:
הדרך אל ריפוי וצמיחה
מחבר:
ברוך רקנטי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011180147
מוציא לאור/ספק:
פוקוס ליאור שרף
ביקורות
 • ל 2 באפריל 2020

  "הדרך"

  הספר אוצר נשימה לא הצלחתי לעצור בקראתי
  אלוי והיה המשך
  ממליץ מאוד לקנות אותו
  ספר טוב!!!!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?