לקסיקון מפה היונקים

לקסיקון מפה היונקים

אבי ארבל

לקסיקון מפה -היונקים / ארבל אבי


לקסיקון היונקים, מאת הזואולוג ד''ר אבי ארבל, הוא המדריך העדכני והמפורט ליונקי ישראל וכולל תיאור של כל יונקי הבר החיים בישראל: מהיונקים המבויתים, דוגמת הכלב, החמור והגמל, ועד מיני יונקים שנכחדו במאה האחרונה מטבע הארץ, דוגמת הברדלס הנקוד, הדוב הסורי החום ואייל הכרמל.


לקסיקון היונקים מתאר במפורט את הסדרות, המשפחות, המינים ותתי-המינים של היונקים בארץ ובעולם. פרקי המבוא סוקרים בהרחבה את מאפייני היונקים, חושיהם, התִקשורת ביניהם, תזונתם, דרכי החיזור שלהם, רבייתם, תפוצתם והתאמתם למקומות החיוּת. הערכים המלאים המוקדשים לכל אחד מהמינים מלווים בשרטוטי עקבות, בנוסחאות שיניים, במיפוי תפוצתו של כל מין וכן בתמונות רבות. הלקסיקון סוקר לעומק גם סדרות יונקים שאינן מצויות בישראל, דוגמת הפילאים, הקופאים והדלשינאים, וכולל בסופו מילון מונחים ומפתח עברי ולועזי מפורט. כל אלה מציעים לקורא מפגש מרהיב, מעשיר ומרתק עם עולם היונקים.


ד'ר אבי ארבל היה מורה לטבע ומדריך טיולים בארץ ובעולם במשך עשרות שנים. הוא לימד ביולוגיה וזיאולוגיה באוניברסיטת תל אביב, בטכניון בחיפה, באוניברסיטת בן גוריון, בבית ברל וכיום במכללת סמינר הקיבוצים. ד'ר ארבל חיבר וערך עשרות ספרים בתחום, כולל אנציקלופדיות ולקסיקונים וכן עיתונים בתחום הטבע וארץ ישראל.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 169.00 ₪
מחיר באתר 152 .10
+ -
שם:
לקסיקון מפה היונקים
מחבר:
אבי ארבל
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
ISBN #1:
0396-409
מק"ט:
013960192
מוציא לאור/ספק:
מפה הוצאה לאור
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?