חבורה של קוסמים 1

חבורה של קוסמים 1

ניל פטריק האריס

ספר ראשון בסדרה!
רב-מכר של "הניו יורק טיימס"
קרטר נולד לשני הורים מקסימים. לאמא שלו היה חיוך כמו השמש ואבא שלו ידע לשלוף מטבעות מתוך אוזניים ולהעלים חפיסת קלפים באוויר. אבל כשקרטר היה רק ילדון צעיר, שני הוריו נעלמו והוא עבר לגור עם דוד סליי.
דוד סליי שולט גם הוא בלהטוטי קסמים, וגם בעוד טריקים פחות משעשעים, ולצערו של קרטר מה שדודו הכי אוהב בעולם זה להעלים כסף של אנשים אחרים. פלא שקרטר לא מאמין בקסם? אחיזת עיניים קיימת בהחלט, אבל קסם קיים רק בסיפורים לילדים קטנים.
קרטר לא יכול עוד לשאת את החיים עם דודו הרמאי והוא בורח כשברשותו רק הבגדים לעורו והקסמים שהוא יודע לעשות. במסעו יגיע קרטר לעיר מיוחדת שבה יפגוש חבורה מפוקפקת של אנשי יריד וילדים נוספים כמוהו. ילדים שלא תמיד נהנו מחיים פשוטים ורגילים, אבל בהחלט יודעים לעשות להטוטי קלפים, להשתחרר מכבלים, לבצע טריקים של היעלמות והכי חשוב: להבדיל בין טוב לרע.
ניל פטריק האריס הוא שחקן אמריקאי ("דוגי האוזר", "איך פגשתי את אמא" ועוד). בנוסף הוא חובב נלהב של קסמים. אין פלא, אם כך, שסדרת ספרי הילדים שכתב עוסקת בעולם הקסמים. הספר הראשון בסדרת "חבורה של קוסמים" יצא בארצות הברית ומיד זכה להצלחה רבה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 40 .00
+ -
שם:
חבורה של קוסמים 1
מחבר:
ניל פטריק האריס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324284
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות
 • lisa 21 באפריל 2020

  ספר מדהים

  אחד הספרים האהובים עליי. מצחיק ומותח בו זמנית. ניל פטריק האריס מתגלה כסופר מדהים בנוסף לשאר הישגיו ואני מקווה ששאר הספרים בסדרה יגיעו גם הם לארץ

 • תמר 13 במאי 2019

  ספר מעניין וטוב מאוד

  הספר מעניין ומותח וזה מרגיש שאתה לא רוצה שהוא ייגמר לעולם

 • אביב 28 בפברואר 2019

  ספר מדהים

  הספר מתחיל מדהים ונגמר מדהים התוכן שלו מעניין אני אהבתי את הספר!!

 • P. J h. P 21 בפברואר 2019

  ספר טוב אבל קצת ילדותי

  הספר כתוב מעניין ומצחיק אבל קצת ילדותי הייתי מציע לגילאי 10-12

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?