ברבורים בגרוזלם ביץ

ברבורים בגרוזלם ביץ

לילי פרי

״ברבורים בג׳רוזלם ביץ׳״ הוא קומדיה סיוטית פרועה, מבדרת להפליא, הנמסרת, ביממה דחוסה אחת, ספק מפי מספר כול-יודע, שבעצם אינו רוצה לדעת וכמו בעל כורחו נאלץ לדעת הכול; וספק מפי הגיבורה, שמבינה פתאום בליל חתונתה שהיא מריונטה באינטריגות של אחרים - ואולי דווקא מורדת חצופה, המשתחררת משלטונם?
״ברבורים בג׳רוזלם ביץ׳״
פרי טווה בווירטואוזיות ספק אגדה, ספק חלום סוריאליסטי המתפענח לאיטו, באמירות נוקבות על נאמנויות משפחתיות עד מוות, יריבויות מושתקות, פטריארכיה בתפארתה ומטריארכיה חתרנית - כשאנשים רגילים לכאורה נעשים נסיכים ונסיכות של פיוט ורומנטיקה גדולים מהחיים.
״ברבורים בג׳רוזלם ביץ׳״
העלילה הסהרורית, שנרקחה מחומרים צבעוניים של טלנובלה - יהלומים וכוח, תשוקות מפוספסות, מחולות ואלס ושוקולד שווייצרי, פחד ואמביציה, כסף וכבוד - לובשת ממדים מרהיבים ובלתי צפויים בספרה החמישי, המענג והמפתיע של לילי פרי.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 66 .75
+ -
שם:
ברבורים בגרוזלם ביץ
מחבר:
לילי פרי
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011052144
מוציא לאור/ספק:
טוטם
ביקורות
 • רונה 15 בינואר 2020

  שעמום

  ..

 • הרצל חקק 7 באוגוסט 2019

  קריאה בתוך קרון של רכבת שדים

  רוב הדפים מטלטלים אותנו בעולם שהוא ספק קורה, ספק הזיה...אנו במציאות של חתונה שֶנָעָה בקֶצב של חלום בּיעותים – כלה לבנה, אשה אדומה...גרוע ושמח, פתוח וסגור – וכל זה - לקראת השחר, לקראת התיקון. לילי פרי אוהבת את השלב הרוחני הזה, להוביל את הכּאוס למקום טוב, לקתרזיס, לְתיקון. עד לשלב שבו הדברים מתבהרים, יש רטט, יש מתח, יש הַמְתנה לקראת ההתָּרה. שווה להיכנס לרכבת השדים הזו, לקרוא רומן מיוחד בנשימה עצורה...

 • יוסיף שיף 7 באוגוסט 2019

  ספר מומלץ

  חסר הומור בספרות הישראלית וזה אכן ספר מרענן.

 • אלון 9 באפריל 2019

  חיכיתי לספר חדש של פרי ו...

  עונה על הציפיות
  משעשע הפעם יותר מהנימה בספרים הקודמים וזה רק עושה לספר טוב.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?