חלאס וגאס

חלאס וגאס

תומר פרימר

כל אחד יזכור את הפעם הראשונה שהוא היה בסטריפ של וגאס, רצועת המלונות שמהווה את הפנים של התחרות האינסופית של "למי יש יותר גדול". יום עבודה של 14 שעות שנגמר במועדון, מותיר ארבע שעות שינה על ספה בדירת עובדים צפופה שבה גרים שמונה נפשות, כך שספה הייתה ברירת מחדל ולא עילפון משִכרות.
יום עבודה רגיל בדוכן חולצות מצחיקות השתנה מקצה לקצה ברגע ששמעתי את הצחוק שלה, אני מרים את עיניי, מלאך מוקף ב"שומרי ראש". מגניב חיוך, מזהה תגובה, מחכה למרחק ביטחון מ"השומרים" ו"קופץ למים".
לבני דודים שלה לא היה אכפת והם עודדו אותה לצאת איתי. "אין לנו הרבה זמן," היא אומרת, "אם אתה רוצה לשתות איתי, אז זה עכשיו." התפטרתי.
החיבור היה מיידי, הפגישה הפכה לסופשבוע, שהפך לשבוע, שהפך לחודש, שבסופו התחתנו בחמש בבוקר בכנסיית הפעמון הלבן בידי כומר בודהיסטי עם טבעות שנקנו בחנות משכון.
היינו שיכורים משמחה. אמנם המטרה הייתה גרין קארד, אבל ידענו שזה יותר - "אם זה ילך בינינו, אז אני מאוד אשמח, ואם לא, אז אשמח שמתאפשר לך העתיד שאתה רוצה לעצמך בזכותי."
התאהבתי. עוברים דירה, שוכרים אוטו, היא שואלת המון שאלות, היא רוצה לדעת הכול, ואני מספר, ואז הבנתי מה זאת אהבה.
כמו התפוח שנפל על ניוטון, רגע של "יוריקה", לקחתי את הטלפון, חייגתי,
"אני רק רוצה שתדעי שאת האימא הכי טובה שיש, ואני אוהב אותך." פעם ראשונה שאמרתי לה את זה.

חלאס וגאס – לעיתים מעלה חיוך, לעיתים מרגש. ספר סוחף, מרתק ומעורר מחשבה.

תומר פרימר – בן 33 ,ישראלי, בלי דרכון זר, מנסה להספיק את הכל ולרוב לא מספיק כלום. עמוס בכוונות טובות ומאמין גדול בקארמה. כיום פקח טיסה אי שם בדרום הארץ.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
+ -
שם:
חלאס וגאס
מחבר:
תומר פרימר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
010460119
מוציא לאור/ספק:
ניב
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?