חיות הפלא הפשעים של גרינדלוולד

חיות הפלא הפשעים של גרינדלוולד

ג'יי. קיי. רולינג

חזית:
ג'יי. קיי. רולינג
חיות הפלא הפשעים של גרינדלוולד
התסריט המקורי
דש ימני:
קוסם האופל רב־העוצמה גֵלֵרְט גרינדֶלוַולד נלכד בניו יורק בסיועו של ניוט סלמנדרה. אבל כפי שאיים לעשות, גרינדלוולד בורח מהמעצר ויוצא לגייס לו תומכים. רובם אינם חושדים בתוכנית האמיתית שלו: לרומם קוסמים טהורי־דם עד שישלטו בכל העולם ובבריות הלא־קסומות אשר בו. אַלבּוּס דַמְבֶּלְדוֹר, השואף להכשיל את המזימה של גרינדלוולד, מגייס את ניוט, תלמידו לשעבר בהוגוורטס, והוא מסכים לבוא לעזרתו פעם נוספת ואינו חושד בסכנות האורבות לו. ככל שמעמיק הפילוג בעולם הקוסמים, כן מתבהרים הקווים המפרידים בין המחנות, ואהבה ונאמנות עומדות למבחן – אפילו בין בני משפחה ובין החברים הטובים ביותר.
חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד הוא התסריט השני בסידרה של חמישה סרטים מתוכננים מפרי עטה של ג'יי. קיי. רולינג, מחברת סדרת רבי־המכר העולמיים של הארי פוטר. העלילה מתרחשת ב־1927, חודשים ספורים אחרי האירועים המסופרים בחיות הפלא והיכן למצוא אותן, ועוברת מניו יורק ללונדון ולפריז ואפילו בחזרה להוגוורטס – סיפור של קסם ותעלומה החושף פרק חדש ומרעיש בתולדות עולם הקוסמים.
דש שמאלי:
ג'יי. קיי. רולינג היא המחברת של שבעת ספרי הארי פוטר האהובים, שראו אור לראשונה בשנים 1997–2007. לצד שלושה ספרונים נלווים שנכתבו במקור למטרות צדקה, הספרים נמכרו ביותר מ־500 מיליון עותקים, תורגמו ל־80 שפות ועובדו לשמונה סרטים שוברי קופות. חיות הפלא והיכן למצוא אותן נכתב במקור עבור ארגון הצדקה "קוֹמיק רֵליף" כספר לימוד בהוגוורטס. הוא נתן השראה לסדרה מקורית חדשה בת חמישה סרטים של אולפני האחים וורנר, שהראשון בהם יָצא לאקרנים ב־2016. הסרט השני בסדרה, חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד, עלה לאקרנים בנובמבר 2018. ג'יי. קיי. רולינג שיתפה פעולה עם המחזאי ג'ק ת'ורן ועם הבמאי ג'ון טיפאני בהפקת התיאטרון הארי פוטר והילד המקולל, שעלתה לבמה בוֵוסט אֵנד של לונדון ב־2016 ובברודוויי ב־2018, ותעלה במקומות נוספים ברחבי העולם במהלך 2019. ג'יי. קיי. רולינג, בשם העט רוברט גלבריית, היא גם המחברת של סידרת ספרי הבלש קורמורן סטרייק, שעד כה ראו בה אור הספרים קריאת הקוקייה, תולעת משי, דרך הרֶשע ולבן קטלני. ספרי קורמורן סטרייק עובדו לטלוויזיה עבור הבי־בי־סי ו־HBO בידי חברת ההפקות "בְּרוֹנטֶה פילם אנד טלוויז'ן". ג'יי. קיי. רולינג היא גם מחברת הרומן למבוגרים כיסא פנוי, שראה אור ב־2012.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
חיות הפלא הפשעים של גרינדלוולד
מחבר:
ג'יי. קיי. רולינג
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324285
מוציא לאור/ספק:
ספרי עליית הגג
ביקורות
  • איזי לייטווד 2 באוגוסט 2019

    וואו

    פשוט וואו

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?