גורו / אלדן

גורו / אלדן

אלדן

דוקטור אריק הדס צפונבון תל אביבי מתנשא וארוגנטי, מגיע מנחו יורק הקרה למושב אלירן שבדרום. לביקור תנחומים אצל אהובתו. בפועל הוא מבקש להחזיר אהבות ישנות. בביקורו, נחשף דוקטור הדס לבני המשפחה והקהילה. הביקור הופך למפגש דרמטי עם ילדיה של אהובתו ובני הקהילה. בשובו בקיץ לישראל מתחדשים המפגשים.
המפגשים באלירן מסחריים את חייו ונוצרת סביבו קהילה מסתורית גדלה והולכת. המפגשים הופכים למערבולת רגשית ככל שחולף הזמן. משטרת המרחב מגלה בו עניין והמדיה שולפת גם היא את ציפורניה.
חומת הניכור המתנשאת בין תל אביב לפריפריה מטילה צל כבד על המפגשים, נועצת שינה החדות באריק הדס ומאיימת על הקהילה כולה.
סוף בלתי צפוי משאיר את הקורא הנדהם עם יותר שאלות מתשובות.

זהו רומן חזק שאינו מכבס מילים. הסיפור אקטואלי מאד ונוגע במערכת העצבים החשופה שבין ה האליטות והמקופחים. זו לבה רותחת והכותב נכנס אליה באומץ ובידיים חשופות, גם אם נותן לכעס להוביל אותו לסמטאות חשוכות. כתוב נהדר.

אלדן הגיח עם קום המדינה, מאז הוא מתעקש להישאר כאן. כל חייו הקפיד לעזוב טרם עת כל מקום שהיה בו לרבות בית ספר התיכון היוקרתי הקורס הידוע בצהל האוניברסיטה ורבות מהחברות שעבד בהן. חברות שניהל נסגרו. חברת סטרט אפ ידועה שהקים, נסגרה גם היא.
משכך פנה לכשרונו המיוחד כתיבה. כתיבתו מצטיינת בסגנון מתנשא המוציא את הקורא משלוות נפשו. אולם הוא התמכר לכתיבה וכותב את ספרו השני.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 78.00 ₪
מחיר באתר 70 .20
+ -
שם:
גורו / אלדן
מחבר:
אלדן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011250898
מוציא לאור/ספק:
ארגו
ביקורות
  • יוסף 28 בינואר 2019

    אחד הספרים המרתקים!!!

    מזמן לא נהנתי כל כך מספר!

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?