רצח / ג'ונתן קלרמן

רצח / ג'ונתן קלרמן

ג'ונתן קלרמן

לאחר 35 מותחנים פסיכולוגיים מרתקים שהתפרסמו ברחבי העולם, ג'ונתן קלרמן, המככב בצמרת רשימת רבי המכר של "הניו יורק טיימס", חוזר עם מותחן חדש ומטלטל. רצח הוא דיוקן מהפנט של הדחפים האפלים ביותר בטבע האנושי, הנדחפים אל קיצוניות מזעזעת.
*
בלוס אנג'לס יש לא מעט פסיכופתים, ואיש אינו מיטיב להכיר אותם יותר מד"ר אלכס דלאוור, פסיכולוג מבריק המייעץ למשטרה המקומית.
ד"ר קוני סייקס המצליחה והמתוחכמת לא נראית כמישהי שאלכס צריך לחשוש מפניה, אבל לבקשת בית המשפט נקלע דלאוור למוקד סכסוך ביזארי בדבר האפוטרופסות על ילדה קטנה - תביעה שיזמה קוני נגד אחותה. הוא מתחיל להבין שבין שתי האחיות מתרחש משהו מוזר מאוד.
כשהקרב המשפטי בין האחיות סייקס הופך לרצח קר ומחושב, ומספר הקורבנות הולך וגדל במהירות, מוצא דלאוור את עצמו לכוד ברשת רעילה של פתולוגיה.
דבר לא היה משמח אותו יותר מלהשתחרר מהמחזה המכוער שנקרא "סייקס נגד סייקס"; אבל כשהפעוטה שבמרכז הסכסוך האכזרי נעלמת, יודע אלכס דלאוור שהוא חייב לשתף פעולה עם חברו הוותיק, הבלש מיילו סטרג'יס, ולהתגבר על מסלול מכשולים, שכולל את חלאת האדם ההוליוודית, חברי כנופיות ושופטים אגואיסטים, כדי להציל חיי אדם.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
רצח / ג'ונתן קלרמן
מחבר:
ג'ונתן קלרמן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
014561282
מוציא לאור/ספק:
קוראים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?