הרשעה

הרשעה

ג'וליה דאל

החשוד הודה ברצח. עדת ראייה זיהתה אותו. אך האם ההרשעה היתה שגויה?
העיתונאית רבֶּקָה רוברטס עובדת בצהובון ניו יורקרי ושואפת לסקר אירועים משמעותיים יותר. כשהיא מקבלת מכתב מאסיר בשם דֶה-שוֹן פרקינס, רוצח מורשע הטוען לחפותו, היא מזהה סיפור שאינה יכולה להתעלם ממנו (אולי אפילו קרש קפיצה בשבילה) ומחליטה לחקור אותו.
עשרים ושתיים שנים קודם לכן, זמן קצר אחרי שפרצו מהומות קראון הייטס ברובע ברוקלין וחשפו את המתחים והמשקעים בין הקהילה היהודית לקהילה השחורה, הורשע פרקינס ברצח האלים של משפחת האומנה שלו. החתירה של רבֶּקָה לגילוי האמת נתקלת במחסום הזמן שחלף. אין עדים, הזיכרונות התעמעמו וכמעט אף אחד לא רוצה לדבר על התקופה האפלה והאלימה הזאת בניו יורק; אפילו לא סול כץ, שוטר לשעבר במשטרת ניו יורק והמקור של רבֶּקָה בקרב הקהילה החסידית הסגורה בברוקלין.
הרשעה, מותחן עכשווי נוסף מאת מחברת רב-המכר עיר בלתי-נראית, הוא רומן העוסק בכוחה של נאמנות ובכוחה של הכחשה, ובמחיר שאלו גובות.

ג'וליה דאל היא עיתונאית בתחום הפלילים. היא עבדה ככתבת ב-CBS.com וב-New York Post, ומאמרים שלה ראו אור ב-Mental Floss ,Salon , Columbia Journalism Review ועוד. היא נולדה בפרזנו, קליפורניה, לאב לותרני ולאם יהודייה, וכיום מתגוררת בברוקלין.
ציטוט לחזית:
"דאל שומרת על מתח גבוה. וגם מספקת רגע אדיר של 'וואו, לא ראיתי את זה מגיע'." - Publishers Weekly (starred review)
ציטוטים לגב:
"ספר מותח שקשה להניחו מהיד... חתירתה העיקשת של רוברטס לאמת ולצדק מאירה כזרקור באפלה, ודאל מוציאה אותה לפועל עם עומק וחן." - Boston Globe
"מצטרפים חדשים לסדרת ספריה עטורת הפרסים של דאל, יכולים בהחלט להתחיל בספר הזה ומשם ייפתח להם התיאבון לקרוא גם על חקירותיה הקודמות של רבקה. הנאה מובטחת לכל חובבי המותחנים." - Library Journal (starred review)
"סיפור בנוי היטב עם פיתולים מהירים שמופיעים כמו פיצוצים קטנים לאורך העלילה." - Kirkus Review
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
הרשעה
מחבר:
ג'וליה דאל
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011324328
מוציא לאור/ספק:
פן
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?