איי הוואי האקזוטיים 4

איי הוואי האקזוטיים 4

סיגלית בר

הוואי היא יעד מושלם לטיול לכל גיל והרכב החל בזוגות רומנטיים, דרך חובבי הרפתקאות וטבע ועד למשפחות.
זהו אחד המקומות המגוונים והאקזוטיים ביותר בעולם. בהוואי שילוב של חופים קסומים, יערות גשם שופעי צמחייה טרופית, הרי געש, מפלים, הרים גבוהים וקניונים עמוקים.
הוואי משתלבת היטב בטיול בצפון אמריקה. טיסות רבות יוצאות להוואי מיעדים רבים בכל רחבי ארה"ב וקנדה.
בספר זה ניתן מידע מפורט על איי הוואי השונים, ייחודו של כל אי, האטרקציות הרבות, אפשרויות הבילוי, הלינה, המסעדות, התחבורה והקניות.
בספר גם מידע על ההיסטוריה, התרבות והמנהגים הרווחים במדינה ה-50 של ארה"ב. הכתוב בספר מבוסס על היכרות אישית ומעמיקה של המחברת עם איי הוואי ומלווה בכתובות אתרי אינטרנט.

חידוש במהדורה זו: ברקוד המוביל לאתר עם המלונות והאטרקציות המומלצים המופיעים בספר. אין צורך להקליד את כתובות האינטרנט או כתובות ל - GPS: רק לסרוק פעם אחת ולשמור בסמארטפון!

המחברת: סיגלית בר, סוכנת נסיעות ויועצת טיולים. מחברת 4 מדריכי טיולים נוספים: "ארצות הברית למשפחות", "אוסטריה - טיולי כוכב למשפחות", "בלגיה - טיולי כוכב למשפחות" ו-"קרוזים-שייט תענוגות בקריביים, אלסקה ואירופה" .
בעלת האתר: "המדריך למטייל בעולם" www.bartravel.com .

סיגלית עוסקת בעיקר בתכנון אישי ומפורט של טיולים בארה"ב, קנדה והקריביים, אירופה, תאילנד, סינגפור, סיאול והונג קונג, אוסטרליה, ניו זילנד, פולינזיה הצרפתית, מרכז אמריקה, אקוודור וקרוזים בעולם. לסיגלית ידע רב ונסיון ביעוץ לאלפי לקוחות.
Email:bartravel@gmail.com
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 116.00 ₪
מחיר באתר 104 .40
+ -
שם:
איי הוואי האקזוטיים 4
מחבר:
סיגלית בר
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013920566
מוציא לאור/ספק:
שטיינהרט
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?