אוקיינוס בקצה המשעול

ניל גיימן

אוקיינוס בקצה המשעול / גיימן ניל

"אוקיינוס בקצה המשעול הוא לא רק טוב אלא קרוב לגדולה ממש"
ברנס אנד נובל

סאסקס, אנגליה. איש בגיל העמידה חוזר לעיר הולדתו להשתתף בלוויה. אף שהבית שבו גר נעלם כבר מזמן, הוא נמשך לחווה שבקצה המשעול, שם פגש בגיל שבע ילדה יוצאת דופן בשם לטי המפסטוק. הוא לא חשב על לטי כבר עשרות שנים, אך כשהוא מתיישב לצד הברכה (שכונתה בפיה אוקיינוס) מאחורי בית החווה המט לנפול, זיכרונות העבר מציפים אותו. זהו עבר מוזר למדי, מפחיד מדי ומסוכן מכדי שיקרה למישהו, לא כל שכן לילד קטן.

ארבעים שנה קודם לכן התאבד גבר במכונית גנובה ליד החווה הזאת. כמו להבת מצת הנוגעת בזיקוק, הניע מותו של האיש שורה של התרחשויות מדהימות. דבר-מה אפל שוחרר, דבר-מה מפחיד וכלל לא מובן לילד קטן. ולטי – קסומה, מנחמת וחכמה בהרבה מכפי גילה – הבטיחה להגן עליו בכל מחיר.

אוקיינוס בקצה המשעול הוא יצירה פורצת דרך של אמן ידוע ומוכשר. הוא מסופר מתוך הבנה עמוקה של כל מה שהופך אותנו לבני אנוש, וחושף את כוחם של סיפורים לגונן עלינו מפני האפלה השוכנת בחוץ ובפנים. זוהי אגדה לירית מרגשת ומבעיתה – עדינה ככנף פרפר ומאיימת כסכין בחשכה.
מחיר קטלוגי 88.00 ₪
מחיר באתר 79 .20
+ -
 • lee 24 בינואר 2017

  נחמד מתאים לנוער

  הכתיבה של ניל גיימן נהדרת ועדינה ככל שתהיה, אך אותי "כקוראת מרובעת ושמרנית" קשה להקסים במדע בדיוני. זהו ספר של תמימות, עם חברות כנה ואמיתית בשילוב של מציאות ודמיון.

  אוהבי הז'אנר של מדע בדיוני ופנטזיה – יתענגו וייסעו עימו למחוזות קסומים... אני אישית פחות וחוזרת לז'אנר שלי.
  קריאה נעימה
  לי יניני

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?

שם:
אוקיינוס בקצה המשעול
מחבר:
ניל גיימן
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011323257
מוציא לאור/ספק:
הכורסא