חכמת נשים

חכמת נשים

חכמת נשים

הערכה מהווה מעין "תיבת אוצר", שבתוכה מצוי ידע נשי קדום, המעורר את קולותיהן וסיפוריהן של נשות המקרא להיות לנו מקור השראה והארה במסע החיים.

הערכה מתאימה כמתנה לכל אישה, מזמינה כל אישה באשר היא לחוויה של הנאה, התבוננות פנימית ומודעות ומאפשרת חיבור חוויתי ומשמעותי לעוצמה הנשית הקדומה, לשורשים, לידע הנשי הקדום.

הקלפים והדמיון המודרך שבערכה מאפשרים יצירת רגעי קסם ורגעי חוויה גם במעגלי נשים, באירועי שמחה ובקבוצות נשים.

הערכה מזמינה כל אישה לרגעים של התבוננות פנימית וגילוי פנים חדשות ועוצמות נוספות הטמונות בה כאישה.

לדברי יהודית יונגמן סעדון, פסיכולוגית חינוכית מומחית, "הקלפים והדמיון המודרך מאפשרים מפגש בין הלא מודע האישי ללא מודע התרבותי–הקולקטיבי, מפגש הפותח מרחב לדרכי התמודדות חדשות להתגלות בחיינו, דרכי התמודדות אשר נשענות על חכמתן ועוצמתן של הנשים הקדמוניות שבערש תרבותינו - ומתוך כך יש לערכה משמעות ועוצמה רבה, ובכך גם טמון יחודה. סוג הקלפים – קלפי חכמת נשים - מהווים קפיצת מדרגה בתוך השפה המתפתחת של שימוש בקלפים ככלי מודעות, המקבל כיום הכרה גם במסגרות אקדמיות. הערכה מאפשרת הכרות וחיבור בלתי אמצעי לידע המקראי הקדום, הטמון בעולם הנפש שלנו, בדרך המאפשרת לחכמה הקדומה להיהפך לחלק מחיינו ומדרכי ההתמודדות שלנו".

רשת סטימצקי משיקה ערכה חדשה, מהודרת ומרשימה – קלפי חכמת נשים – מסע הנפש בהשראת נשות קדם. קלפי חכמת נשים מעוררים את סיפוריהן ואת קולותיהן של נשות המקרא להיות לכל אישה מקור השראה והארה ומזמינים כל אישה באשר היא לחוויה של הנאה, התבוננות פנימית ומודעות.

ב- 101 קלפי חכמת נשים נפרשים לפניך מסרים העולים מתוך סיפוריהן של 32 נשים מקראיות. המסרים מוגשים במילים, בצבעים ובסמלים. בחוברת המצורפת לקופסא מובא הסיפור המקראי של כל דמות וכן הנחיות למסע בדמיון ולהעשרה והעמקה של החוויה.

קלפי חכמת נשים הם מתנה מופלאה המעוררת את כוחות הריפוי הקדומים שבתוככי כל אישה, עבורה או כמתנה מרגשת ועוצמתית לנשים הקרובות ללבה וכן כלי טיפולי וייחודי לעבודה עצמית ולעבודה עם נשים בתהליכי אימון, בתהליכים טיפוליים ובקבוצות טיפוליות.

יהודית יונגמן סעדון היא פסיכולוגית חינוכית (MA) בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בתהליכי אבחון והערכה. בעלת ידע וניסיון בתהליכים טיפוליים, במעגלי נשים ובהנחיית קבוצות. נשואה ואם ל- 3, משלבת בחייה יצירה, לימודי יהדות ורוח, תנועה וריקוד.

המאיירת רינת ינאי היא מטפלת באמנות, אמנית יונגיאנית, מנחת קבוצות ובוגרת לימודי יהדות (MA)
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 255.00 ₪
מחיר באתר 229 .50
+ -
שם:
חכמת נשים
מק"ט:
104030088
מוציא לאור/ספק:
דורנת שיווק ורע 3
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?