נתת קיבלת

נתת קיבלת

כְּכָל שֶׁנּוֹתְנִים יוֹתֵר, מְקַבְּלִים יוֹתֵר!
נתת-קבלת! -משחק רבעיות קצת אחר:אוספים קלפים של תכונות חיוביות כמו לעזור, לחכות בסבלנות ולשתף ונפטרים מקלפים של תכונות שליליות כמו ללעוג, לשקר ולריב
"כשאנחנו נותנים אנחנו מקבלים בחזרה", זו תפיסת העולם שליוותה את מיכל לאופר, יזמית, אמא, ומומחית בשיווק לילדים שהגתה את רעיון " נָתַתָּ – קִבַּלְתָּ! "
כאמא וכאשת עסקים המעורה היטב בעולם הילדים, מיכל הרגישה כי היא רוצה לחזק את תחושת האחריות החברתית של הילדים וכי עולם המשחקים והדימויים הסובב את ילדינו אינו מספק. מתוך תפיסת עולמה, החלה בפיתוח, יחד עם צוות מומחים, של סדרת "נתת- קבלת!" , המאפשרת להטמיע בדרך של משחק וכיף עולם ערכים חיובי ומייצרת לילדים דיון על תכונות חיוביות ושליליות.
המוצר הראשון בסדרה שיוצא בימים אלו הוא משחק קופסא- משחק רבעיות "קצת אחר": נָתַתָּ – קִבַּלְתָּ! המשחק מאפשר באמצעות דמויות מאוירות שיצר גל שקדי, דיון על תכונות חיוביות, אותן השחקנים צריכים לאסוף, כמו: לעזור, להתפשר, לשתף, לסלוח, לחכות בסבלנות ולהתאמץ ותכונות שליליות, מהן השחקנים צריכים להפטר כמו: ללעוג, לשקר, לצעוק, לדאוג רק לעצמי, לקנא, לריב.מוצרים נוספים מתוך סדרת נָתַתָּ – קִבַּלְתָּ! נמצאים כעת בפיתוח, בהם סדנאות לבתי ספר, ספרים, סדרת טלויזיה, ומשחקים נוספים.
מיכל לאופר- "רבים מהמשחקים לילדים כיום מעודדים תחרותיות, מרפקנות צבירת רווחים על חשבון האחר, ואפילו אלימות. חיפשתי דרך אחרת, שתנסה להעביר לילדים את הערכים של נתינה של ו"אהבת לרעך כמוך". הילדים נהנים מאוד מהמשחק, ולא מרגישים שהוא טרחני ו"מחנך", והמסרים שלו נטמעים בהם והם יכולים לקחת אותם איתם ככלי לחיים. אני בטוחה שגם ההורים מחפשים זאת."


על המשחק נָתַתָּ – קִבַּלְתָּ!- משחק רביעיות קצת אחר:
המשחק מיועד לכל המשפחה 4-2 משתתפים. המשחק מכיל 60 קלפים.
המשחק מורכב מ-10 רביעיות, שכל אחת מהן מייצגת ארבע תכונות טובות של ילדים וילדות. לכל אחד מהילדים האלו יש קלף אחד נוסף המייצג תכונה שלילית. בנוסף, ישנם 5 זוגות של קלפי נתת-קיבלת.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 69.90 ₪
מחיר באתר 39 .90
+ -
שם:
נתת קיבלת
מק"ט:
104030030
מוציא לאור/ספק:
דיאמנט צעצועים בעמ'
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?