אטלס פיסי מדיני(מה'חדשה)וכלכלי

אטלס פיסי מדיני(מה'חדשה)וכלכלי

משה ברור

אטלס גיאוגרפי – פיסי – מדיני – כלכלי
עם מידע על מדינות העולם ומפתח שמות

אטלס עולמי חדיש זה מיועד לתלמיד, למורה ולכל קורא משכיל. הוא מותאם לתוכניות הלימודים, ומוסדות חינוך בארץ, לצורותיהם ומגמותיהם השונות. האטלס מבוסס על חומר מדעי חדיש ועדכני, הוכן והודפס בשיטות קרטוגרפיות וטכנולוגיות מתקדמות ביותר. מבחינת תוכנו ואיכות מפותיו רמתו היא כזו של האטלסים המעולים ביותר הנמצאים בשימוש בארצות מערב אירופה וצפון אמריקה.

האטלס מכיל 160 עמודים מהם 104 עמודי מפות שהודפסו בצבעים, ובהם כ-190 מפות ומפיות. 65 מפות ומפיות מוקדשות לארץ ישראל ו-20 למזרח התיכון ולאזור הים התיכון. חלקו הראשון של האטלס הוא למעשה, בהיקפו ובתוכנו, בבחינת אטלס מיוחד של ארץ ישראל. כלולים בו מגוון רחב של מפות נושאיות, צילומי אויר והדמיות לווין ובצדם מפות מקבילות.

במהדורה זו עודכנו גבולות כל המדינות ונכללו שטחי הרשות הפלסטינית. נוסף לעדכון הכללי של האטלס נכללו בו מפות כלכליות חדשות של המזרח התיכון, אירופה, צפון ודרום אסיה וכל שאר היבשות.

באטלס כלול מידע גיאוגרפי תמציתי על כל מדינות העולם. כן מובא בו מידע על גורמים גיאוגרפיים שונים: יבשות, ימים, איים, הרים, נהרות, ימות, ערים.

מפתח שמות מלא מאפשר למשתמש באטלס למצוא בקלות כל אתר הרשום בו.

אטלס זה הוא מכשיר שימושי רב עזר, שכל תלמיד, מורה וקורא ימצאו בו עניין רב ויפיקו ממנו תועלת מרובה בלימודים, בהכרת ארצות ואזורים ובהבנת ההתרחשויות בעולמנו.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר באתר 97 .00
+ -
שם:
אטלס פיסי מדיני(מה'חדשה)וכלכלי
מחבר:
משה ברור
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
011310144
מוציא לאור/ספק:
יבנה
ביקורות
  • גלי ד. 24 בינואר 2017

    התקבל בהצלחה

    קיבלתי את האטלס והכל בסדר

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?