מלחמת הזומבים הגדולה

מלחמת הזומבים הגדולה

מקס ברוקס

מלחמת הזומבים הגדולה / ברוקס מקס

"מקס ברוקס כתב ספר על טבע האדם ועל אופן התנהגותו בשעה שהעולם מתפרק, על הביטויים העלובים ביותר והנאצלים ביותר של התנהגות האדם...זהו ספר שמורכב מהמון סיפורים אישיים וקצרים, כמו עיתון טבלואיד. לכן הוא קריא מאוד"
- שחר אילן, "הארץ".

"מקס ברוקס הוא גאון מדיומלי, וספרו הוא תוצר מושלם של התפיסה שהצורה היא שקובעת את התוכן. הספר אינו מיועד רק לחובבי הז'אנר - אף על פי שהוא יותיר אותם פעורי פה - הוא יעניין לא פחות את אלה שתרבות הטראש זרה להם לחלוטין...מסמך מרתק של היסטוריה בדויה"
- דנה שוופי, "טיים אאוט".

"אי אפשר להניח את הספר הזה בצד"
- Publishers Weekly

"ספר מבריק, סיפור מצוין, בהחלט לא לחובבי מדע בדיוני בלבד"
- אריאל שנבל, "מקור ראשון".

מלחמת הזומבים הגדולה הוא מסמך מרתק של היסטוריה בדויה, המקבץ עדויות שנאספו עבור ועדת האומות המאוחדות לבדיקת מלחמת בני האדם בזומבים. מדובר בעדויות שלא נכנסו לדו"ח הרשמי של ועדת החקירה, כי היו אישיות וסובייקטיביות מדי. סיפור נוגע ללב של אומץ והישרדות, שקהילת המודיעין וההנהגה הישראלית ממלאת בו תפקיד מרכזי.
בשנינות רבה פורש הספר את המציאות של השנים המצמררות ההן, שנראו כיום הדין, ומבטיח שלעולם לא נשכח עד כמה התקרבנו אז להכחדה מוחלטת. מקס ברוקס מדגיש את עוצמת התושייה שגאתה בנו שעה שהגנו על ערינו ועל כפרינו מפני מגפת הזומבים שנראתה כמעט בלתי מנוצחת. הסיפור נמסר מפיהם של ניצולים רבים, מכל קצוות תבל, מקולורדו ותל אביב, דרום אפריקה וסידני, רוסיה והודו.

מקס ברוקס הוא סופר ושחקן ומחברו של רב-המכר המדריך להישרדות מול מתקפת הזומבים. זכה בפרס האמי היוקרתי עבור כתיבתו לתוכנית הטלוויזיה המיתולוגית "סאטרדיי נייט לייב". בנם של הבמאי הנודע מל ברוקס והשחקנית המנוחה אן ברנקרופט. ספר זה רואה אור במהדורה מחודשת. לראשונה התפרסם בשם מלחמת העולם Z והיה לרב-מכר עם צאתו לאור.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 88 .20
+ -
שם:
מלחמת הזומבים הגדולה
מחבר:
מקס ברוקס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
011322635
מוציא לאור/ספק:
ידיעות ספרים
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?