חוק חמש השניות 5

חוק חמש השניות 5

מל רובינס

אומץ הוא היכולת לעשות דברים שלהרגשתכם הם קשים, מפחידים או מלאי חוסר ודאות. הוא אינו נחלתו של קומץ נבחר בלבד. אומץ הוא זכות מלידה שמצוי בכולנו ומחכה להתגלות.
לאורך חייכם ליוו אתכם הורים, מאמנים, מורים, חברים ומנטורים, שדרבנו אתכם להתעלות על התירוצים שלכם ולהיות גדולים מהפחד. ומה אם הסוד להתברך בביטחון העצמי ובאומץ להעשיר את חייכם ואת הקריירה שלכם טמון פשוט בידיעה כיצד לדחוף את עצמכם?
ספר זה יצייד אתכם בכלי יחיד ופשוט לפתרון הבעיה שעמה כולנו מתמודדים, העובדה שהחסם הגדול ביותר שלנו הוא אנו-עצמנו. בספר הזה תגלו מהו חוק 5 השניות? מדוע הוא עובד? ואיך אנשים ברחבי העולם משתמשים בו בכדי לסגל לעצמם אומץ יום יומי ולשנות את חייהם. חמש שניות בלבד נדרשות לשימוש בכלי הזה, ובכל פעם שתעשו זאת – תהיו בחברה נהדרת. למעלה משמונה מיליון איש צפו בהרצאתה של רובינס ב-TEDx, ומנהלים בחברות הגדולות בעולם משתמשים בכלי הזה להגברת התפוקה, שיתוף הפעולה ותחושת המחויבות של עובדיהן.

הקריאה בחוק 5 השניות תגלה לכם שנדרשות רק חמש שניות כדי:
לגייס ביטחון עצמי
לשים קץ לדחיינות ולספקות
להתגבר על פחד ועל חוסר ודאות
להפסיק לדאוג ולחוש מאושרים יותר
להפיץ את הרעיונות שלכם באומץ

הסוד לא טמון בידיעה מה לעשות – הוא טמון בידיעה איך להניע את עצמכם לעשות את זה

מל רובינס היא יזמית, מרצה, סופרת של רבי מכר, וידאו-בלוגרית, פרשנית משפטית עטורת פרסים ברשת סי-אן-אן ועורכת שותפה בכתב העת Success. ההרצאה שנשאה במסגרת מיזם TEDx בנושא חוק 5 השניות מדורגת בין ההרצאות הנצפות ביותר בעולם ובקרב חברות גדולות רבות היא נחשבת למומחית בנושאים של שינוי, ביטחון עצמי וקבלת החלטות.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 98.00 ₪
מחיר באתר 49 .00
+ -
שם:
חוק חמש השניות 5
מחבר:
מל רובינס
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013621193
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות
 • יובל 19 בפברואר 2021

  שווה כל שקל

  ספר מדהים ! שווה קריאה !!!

 • שובל 29 בנובמבר 2020

  ספר מדהים

  ספר מדהים ואישה מדהימה
  מומלץ בחום

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?