שומר הזמן

שומר הזמן

מיץ' אלבום

שומר הזמן / אלבום מיץ'

אב הזמן, גיבור ספרו החדש של מיץ' אלבום מחבר רב-המכר ימי שלישי עם מורי, המציא את השעון הראשון בעולם. אולם ניסיונו למדוד את מתנתו הנדיבה ביותר של האל לבני-האדם אינו נושא חן בעיני האל, והוא נענש. במשך אלפי שנים, כשהוא מוסתר במערה, נאלץ אב הזמן להקשיב לתחינותיהם הנואשות של אנשים שרוצים עוד ימים, עוד שנים. לבסוף, כשהוא עייף ורצוץ, על סף שבירה, זוכה אב הזמן בחירותו, בתנאי שילמֵּד שתי נפשות על פני כדור-הארץ מהי משמעותו האמיתית של הזמן.

הוא חוזר לעולמנו – שבו שולטת כעת ספירת השעות שאותה החל בתום לב – ויוצא למסע עם שני בני לוויה שלכאורה אין ביניהם דבר במשותף: נערה צעירה שנואשה מחייה, ואיש עסקים זקן ועשיר שמבקש לחיות לנצח. כדי להציל את עצמו, עליו להציל תחילה את שניהם. וכדי לעשות זאת, עליו לעצור את העולם.

אגדה מקורית להפליא זו, הכתובה בסגנון המאופק ומעורר המחשבה האופייני למיץ' אלבום, תעודד אתכם להרהר בתפיסת הזמן שלכם, לבחון כיצד אתם מעבירים את זמנכם ולגלות עד כמה יקר הוא.

הסופר שהעניק השראה למיליוני קוראים בכל רחבי העולם עם ספרים כמו "ימי שלישי עם מורי" ו"חמשת האנשים שתפגוש בגן-עדן", מביא לכם הקוראים את ספרו המרשים ביותר: "שומר הזמן" – משל מרגש ומעורר מחשבה על האדם הראשון בתבל שעקב אחר מניין השעות. האדם שהיה ל"אב הזמן".
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 95.00 ₪
מחיר באתר 85 .50
+ -
שם:
שומר הזמן
מחבר:
מיץ' אלבום
כריכה:
רכה
שפה:
עברית
מק"ט:
013620792
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות
 • Agishi 24 בינואר 2017

  ספר נהדר משאיר המון חומר למחשבה

  ספר מצויין!! בהתחלה לא ממש מבינים כל כך מה הרעיון... צריך להמשיך כי ההמשך רווי פנינים. משאיר המון חומר למחשבה.
  וכמי שהולכת שבי אחרי הסופר ... גם הפעם לא התאכזבתי (בלשון המעטה)

 • איילת 24 בינואר 2017

  ספר יפהפה!

  כ"כ אהבתי את הספר הזה... הוא פשוט, ואני יכולה להתערב שהרבה אנשים יחשבו שהוא לא הברקה גדולה, אבל הוא היה באמת ובתמים יפה. סיפור פשוט מקסים, שכתוב בצורה מספקת... לא צריך יותר.

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?