אם רק נאמין

אם רק נאמין

מיץ' אלבום

לראשונה מאז רב-המכר ימי שלישי עם מורי (בעברית בהוצאת מטר) חוזר מיץ' אלבום לכתוב סיפור אמיתי. בספרו היפהפה, החשוב ומעורר ההשראה אם רק נאמין הוא מתאר מסע רוחני בן שמונה שנים שנפתח בבקשה יוצאת דופן: רב זקן מקהילת ילדותו של אלבום בדרום ניו ג'רזי מבקש מאלבום שיכתוב עליו הספד.

אלבום, שתמיד העריץ את הרב וגם חשש מפניו, חש שאינו ראוי למשימה. הוא מחליט ללמוד להכיר את הרב, וכך חוזר לעולם האמונה שהשאיר מאחור.

באותה עת הוא מתוודע בעיר מגוריו דטרויט לכומר שחור שהיה בעברו אסיר מורשע ומכור לסמים, וכעת מטיף לעניים ולחסרי בית בכנסייה מטה לנפול שבגגה נפער חור. מיץ' רוצה לעזור לכומר, אך מתקשה להתגבר על חשדנותו.אלבום נע בין עולמותיהם של הכומר והרב: שחור ולבן, עני ומבוסס, נוצרי ויהודי - ורואה איך פועלת האמונה אצל שני אנשים כה שונים. אך למרות השוני בתפילות, במנהגים ובהיסטוריה, הוא מבחין גם בדמיון מדהים בין העולמות.

אלבום ואנשי הדת בוחנים באומץ נושאים שמביכים את האדם המודרני, כגון איך להמשיך הלאה אחרי אסון, מדוע אנו פונים אל האמונה בתקופות קשות, ומה חשיבות האמונה בחיים. אם רק נאמין הוא ספר על משמעות החיים, על אובדן אמונה ומציאתה מחדש. זהו מסע של אדם אחד, והסיפור של כולנו.

מיץ' אלבום הוא סופר, עיתונאי, מחזאי ותסריטאי. רב-המכר שפרסם אותו, ימי שלישי עם מורי, הודפס בכ-11 מיליון עותקים ברחבי העולם, שהה ברשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס 250 שבועות ברציפות. הוא נמכר בישראל ברבבות עותקים ונגע ללב קוראים רבים.

אלבום כתב ספרים נוספים ששהו בראש רשימות רבי המכר בארה"ב ובהם עוד יום אחד וחמשת האנשים שתפגוש בגן עדן (כולם בעברית בהוצאת מטר). אלבום כותב טור קבוע בעיתון דטרויט פְרי פְּרֶס ומנהל מפעלי צדקה.
קרא עוד... הצג פחות...
מחיר קטלוגי 89.00 ₪
מחיר באתר 80 .10
+ -
שם:
אם רק נאמין
מחבר:
מיץ' אלבום
כריכה:
קשה
שפה:
עברית
מק"ט:
013620464
מוציא לאור/ספק:
מטר
ביקורות

כתוב את חוות הדעת שלך

איך תדרג מוצר זה?